Tetování hracích karet - VeAn Czech
Hrací karty

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Hrací karty?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Hracími kartami?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtky
hracích karet

Obor uměleckého tetování je již pěkných pár let velmi žádaný.

Navzdory tomu, že tato oblast je již dlouho známá všem, její obliba každým dnem neustále roste. Není divu, protože s pomocí nositelného obrazu se mnoho lidí vyjadřuje, zdůrazňuje svůj styl, demonstruje svou individualitu, dává tetování zvláštní označení. Kromě toho jsou tetování krásné, stylové, módní. Tetovací průmysl je plný obrovského množství náčrtů, pro různé preference, v jakémkoli stylu, směru a barvě. S obrovským množstvím obrázků si každý může snadno vybrat ten správný náčrt pro tetování. Někdo má rád tetování s tématikou zvířecího světa, někdo si raději zdobí tělo abstraktními vzory, mnozí si na tělo dávají realistické portréty a podobně. V tomto článku se podíváme na tetování hracích karet. Tetovací náčrtky hracích karet vypadají velmi zajímavě, jedná se o poměrně oblíbené téma tetování, které je mezi kluky i dívkami velmi žádané. Co znamenají tetování s hracími kartami, se dozvíte v našem článku.

Tetování hracích karet
Tetování hracích karet

Historické označení
hracích karet

V dávných dobách byly karty znamením rouhání, nemorálního, rozpustilého a hříšného chování.A pokud byl obraz karet nalezen na těle člověka, lidé ho odsoudili. Faktem je, že v křesťanském náboženství si lidé spojovali karty s Kristovým ukřižováním, na základě toho lidé vnímali tetování s kartami jako pohrdání Ježíšem a jeho utrpením. Každý z obleků měl svůj vlastní výklad:

  • Vrchol – fungoval jako zosobnění kopí, které probodlo Ježíšovo tělo;
  • Tamburína – tento oblek byl spojován s hřebíky, kterými se přibíjely ruce Ježíše Krista;• Srdce – jednalo ve spojení s houbou, která otřela Ježíše, aby zmírnila jeho muka;
  • Kříž – zosobňoval kříž, na kterém byl ukřižován Kristus.Na základě výše uvedeného se věřilo, že tetování s obrázkem hracích karet svému majiteli nepřinese nic dobrého. Dnes se lidé vzdálili starému výkladu, protože čas nestojí, všechno se mění, mění se hodnoty, návyky, mění se lidé samotní a jejich vnímání světa.

Tetování hracích karet
Tetování hracích karet
Tetování hracích karet

Význam karet
v oblasti tetování

Dnes jsou tetování hracích karet barevnou a originální ozdobou těla a postupem času se jejich význam v umění tetování měnil.Docela často si lidé hazardních her vybírají náčrt s hracími kartami, věří se, že obraz karet na těle přináší svému majiteli štěstí. To platí nejen pro lidi, kteří hrají karty, ale také pro obchodníky, milovníky štěstí.

Obrázek esa je znakem autority, protože eso je nejvyšší kartou v balíčku. Takové tetování je velmi žádané mezi mužskou polovinou společnosti. Obraz hracích karet na ženském těle vypovídá o její hravé povaze.

Tetování hracích karet často působí jako párové tetování pro milovníky. V tomto případě má ten chlap na těle tetování s královskou kartou a jeho druhá polovina má tetování s dámou. Barvou karet v této variantě jsou zpravidla srdce.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.