Tetování hřib - VeAn Czech
Hřib

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Houbu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Houbou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-hřib

Je velmi populární aplikovat obrázky s ovocem, bobulemi a zeleninou na pokožku.

Neméně oblíbené jsou také rostliny jakéhokoli druhu, mezi které patří houby. Co oni znamenají? Čtěte níže.

Při aplikaci obrázků na pokožku přirozeně chceme vědět, co znamenají, jaké nesou poselství. Houby od nepaměti v mnoha zemích a národnostech symbolizovaly takové vlastnosti, jako je znovuzrození a štěstí. Tato interpretace vám umožňuje zhruba pochopit význam samotné rostliny a zejména tetování.

  • V Číně houba symbolizovala naplnění drahocenných tužeb, navíc měla další význam: ztělesnění diplomacie a nejvyšší moci. Přesto v této zemi zůstal talismanem pro štěstí. Existuje názor, že popularita houbového tetování ve vzhledu houby, protože v Evropě jeho význam znamenal mužskou potenci.
  • Náčrt houby přenesený na kůži by měl také dát svému majiteli štěstí,prosperitu a vytrvalost. To vše nám umožňuje mluvit o této rostlině jako o vážném symbolu.
  • Když už jsme u všech těchto významů, máme na mysli výhradně jedlé houby. Pokud mluvíme o jedovatých zástupcích, pak nejsou tak žádoucí. Jejich význam nejčastěji symbolizuje opačné vlastnosti, včetně selhání. Výjimkou by byl snad jen muchovník. Některé národy Severu si daly takové tetování na kůži pro větší spojení se svými bohy.
  • Další význam muchovníku spočívá v jeho magických vlastnostech. Věštci a čarodějky jej používají k vylepšení svého magického daru.
Tetování hřib
Tetování hřib
Tetování hřib

Přirozené významy tohoto tetování

Milovníci přírody a botanici mohou také dávat si na tělo návrh houby v jakémkoli z jejích vzorů.

Možná bude na tom obrázku není sám. Nachází se v houštinách trávy nebo poblíž stromu. Barva a styl tetování může být jakýkoli, co vám umožní udělat práci co nejoriginálnější a nejpoutavější.

Vzhledem k tomu, že hadanky mezi učenci dodnes neutichly, protože se nemohou rozhodnout, zda je přiřadit k rostlinné říši, nebo je oddělit do samostatné skupiny, je dalším významem záhada. Osoba s takovým tetováním může být zajímavá a přitahovat pozornost, protože na první pohled bude obtížné porozumět jeho charakteru a vnitřnímu světu.

Tetování hřib
Tetování hřib

Tetování na ženském těle

Takové tetování si vybírají otevřenější ženy, které si vyhrazují právo na tajemství, které je pro ně charakteristické.

Jsou zajímaví, plní nápadů, cílevědomí a šťastní.

Při výběru barev a tvarů hraje roli každý detail, protože zobrazí nejjasnější okamžiky a podtrhne vaši individualitu. Dílo můžete zviditelnit díky barevné paletě nebo její velikosti.

Muži se na druhé straně zaměří na takové hodnoty, jako je vytrvalost, sebevědomí a odhodlání. Důležité bude i provedení díla. Zde stojí za to obrátit se na výběr nejzajímavějšího náčrtu, aby bylo možné zprostředkovat všechny požadované vlastnosti rostliny.

Tetování hřib
Tetování hřib
Tetování hřib

Ják zvolit návrh pro sebe?

Vzhledem k obrovskému množství tatérů, obrázků na internetu a druhů houb jako takových bude těžké rychle vybrat a mít jistotu správného výběru.

K tomu nabízíme asistenci při výběru. Co je hlavní při výběru náčrtu:

  • Styl a směr v tetování.
  • Barva a její přenos.
  • Jas a odstíny.
  • Pozadí a detaily.
  • Další předměty na tetování (stromy, ptáci, zvířata atd.).
  • Samotný druh houby a její velikost.

Se všemi těmito detaily vám rádi pomůžeme.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.