Tetování humra - VeAn Czech
Humra

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Humra?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Humrem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování humra

Lidi, které přitahuje vodní živel, kteří se cítí lépe v moři než na souši, preferují a volí tetování s mořskými živočichy.

Pokud vás omrzely ryby a mořské panny, vyberte si něco zajímavějšího, například tetování humra. Jeho význam najdete v článku níže.

Nejčastěji se tetování související s humry provádí ve veselých a jasných barvách. Módní jsou také možnosti tetování v černé a bílé, protože to lze provést v jakémkoli ze stávajících stylů. Obrázek lze aplikovat v libovolném úhlu.

Tetování humra
Tetování humra
Tetování humra

Význam tetování humra

Tento mořský živočich je zajímavý tím, že ač vypadá neškodně, má poměrně silně vyvinuté drápy.

Díky nim se může chytit jakéhokoli předmětu a houževnatě jej fixovat. Tato houževnatost hovoří o charakteru člověka, který si pro tetování vybere návrh humra.

Uchopení a houževnatost jsou primární významy tohoto tetování. Návrh bude vyhovovat lidem, jejichž charakter je podobný tomuto popisu: ten, který uchopí požadovaný předmět a pevně jej drží v rukou. To se může týkat rodiny, kde jeden z členů podporuje a spojuje všechny ostatní. V práci často provází projev houževnatosti prodejce, realitní makléře, kteří denně pracují s klientem a pevně uchopí situaci.

Může se také týkat myšlenek a nápadů. Pokud je člověk „nakažen“ nápadem a sleduje cestu jeho realizace, pak je tetování humra přesně pro něj. Totéž platí pro sny, tužby, které jsou tajné a čekají na uskutečnění. Touha člověka je splnit je hlavním důvodem takového tetování.

Tetování humra
Tetování humra

Námořní téma provází námořníky, kteří tráví většinu času v oceánu.


Tam, kde v zásadě není země a pevnina, můžete vždy najít důvod, proč se tetovat a po návratu z plavby zůstane tetování humra příjemnou vzpomínkou.

Pro milovníky této lahůdky bude charakteristické i její tetování. Oblíbený pokrm vám možná připomene dovolené v exotických zemích, v letoviscích, kde byl humr výtečně zpracován a večeři provázela příjemná atmosféra.

Humr je navíc velmi rychlý a ovladatelný, díky své malé velikosti ve srovnání s ostatními obyvateli vody je neviditelný. Proto je pro něj charakteristická rychlost a ovladatelnost v jeho živlu. Pokud se i vás tento popis týká, buďte připraveni zvážit tetování humra.

Humr může být navíc postavou z filmu nebo animované pohádky, hry nebo obrázku, který může být zajímavý svou exotikou v podobě tetování.

Tetování humra
Tetování humra
Tetování humra

Umístění tetování humra na kůži

Dílo bude vypadat skvěle u kotníku, lze jej také úspěšně umístit na předloktí, kde bude nápadnější a světlejší.

Samotné tetování lze natáhnout po celé noze a dokola ji obepnout. Pokud vezmeme v úvahu možnosti vyobrazení, pak je výběr také poměrně velký. Samotné dílo může být propleteno dalším vzorem, který jej doplní.

Při výběru palety stojí za zvážení bohaté a hluboké barvy, můžete také realizovat veškerou práci v jasných barvách. Pozadím může být mořské dno, kde můžete přidat další prvky, například:

  • Truhlu s pokladem.
  • Škuner nebo galéru potopenou a spočívající na dně.
  • Řetízky, šperky.
  • Ostatní mořské živočichyHumra lze připravit i jako svačinku k pivu, což potěší milovníky tohoto nápoje. Stylově podávané na talíři s chlazenou sklenicí, i to je vynikající varianta pro tetování. Jak pro ženy, tak pro muže bude takový návrh vynikající volbou. Přesto si můžeme všimnout, že humr se častěji vyskytuje na ženském těle barevně zdoben odstíny a dalšími prvky. Při výběru návrhu můžete přemýšlet nad kresbou, a pokud se v budoucnu téma moře na těle rozvine, můžete si připravit pozadí pro zbytek tetování, pořiďte si, co chcete v jakékoli z jeho variant.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.