Tetování husa - VeAn Czech
Husa

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Husu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Husou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-husa

Ve světě zvířat a ptáků existuje spousta různých významů, což vám umožňuje vybrat si tetování pro jakékoli téma a přání.

Co známená tento návrh? Na tuto otázku odpovíme v článku. Pták jako takový ve většině případů symbolizuje svobodu a nevázanost. Husa v sobě nese stejnou podstatu: člověk s takovým tetováním může být cestovatel, který není vázán na domov nebo zemi.

Tetování husa
Tetování husa
Tetování husa

  • Svoboda se může projevovat mnoha způsoby, například svobodou ve vztazích, jak romantických, tak obchodních. Svoboda myšlení vám umožní nacházet neotřelá řešení pro každou situaci, přicházet s nápady. Pro mnoho profesí je důležitá i svoboda myšlení. Může být také spojena s čistotou myšlení. Dobrou pomůckou pro námořníky bude i svoboda, protože obrovské rozlohy oceánu vám umožní pocítit naprosté osvobození od hluku a problémů. Totéž může platit pro piloty.
  • Inspirace je ještě jeden význam. Ptáček, nebo spíše tetování husy, symbolizuje let fantazie a myšlenky, který dovede autora k nové kapitole knihy a vědce k objevu. Inspirace v podobě tetování se stane symbolem i talismanem pro lidi, kteří potřebují neotřelé nápady a nemohou žít bez inspirace. Může se to týkat nejen práce, ale i koníčku, bez kterého majitel tetování nemůže strávit ani den.
  • Blízkost k božstvi - takový význam je již dávno dán tetování s obrazem husy. Pták se totiž dokáže vznést k nebi, kde se odnepaměti podle věřících nachází panteon božstev neboli ráj. Pták, který tráví hodně času v letu, může přirozeně symbolizovat blízkost k posvátným chvílím víry člověka.
  • Lehkost - to včetně dalších aspektů umožňuje ptákovi vznášet se na obloze. Skica husy bude dobrým řešením tetování pro lidi, kteří se cítí dobře a v pohodě ve velkých společnostech, s náhlými změnami situace kolem, v jiných zemích a při změně povolání (práce). Snadné vnímání světa umožňuje takovým lidem mít tetování zaslouženě na základě sémantického zatížení, které ne každý dodržuje.
  • Povýšení člověka samotného. To se týká sebepoznání a sebezdokonalování, rozvoje vnitřního světa.
Tetování husa
Tetování husa

Kdo si obvýkle voli toto tetování?

Podívejme se tedy, kdo jsou ty lidí, kteří si necháli vytetovát obrázek husy.

Vzhledem ke všemu výše uvedenému se může jednat o člověka, který se snaží zlepšit se studiem vědy, zdokonalovat se všemi dostupnými způsoby. Je to taký člověk, který se inspiruje a je schopen vytvořit něco nového. Kromě toho existuje méně používaný význam, jehož původ jde z Egyptu,tetování doplní obraz člověka: tetování posiluje manželství a lásku, působí jako talisman. V tomto smyslu je tetování postaveno na roveň, stejně jako samotný pták, s labutí, jeho význam a symbolika jsou podobné.

V charakteru člověka, který má takovou práci, jsou důležité detaily: je to ochránce, patron, zachránce. Husa také symbolizuje spojení s bohem války ve starověkém Římě. Na druhé straně Egypťané investovali do tetování smysl života a prosperity, aby člověk byl obdařen ochranou a vitalitou, pokud by byl založen na těchto přesvědčeních.

Tetování husa
Tetování husa
Tetování husa

Všechny výše uvedené hodnoty se vztahují přímo pouze na divoké husy.


Pokud mluvíme o drůbeži, pak symbolizuje péči o dům, přesně tento význam do ní vkládali staří Sumerové. Existuje i méně příjemný význam - je to upovídanost a hloupost člověka.

Přesto jsou ve většině případů všechny významy kreativní a pozitivní, proto symbol nese pozitivní poselství. Nyní znáte interpretaci tohoto tetování, zbývá si vybrat náčrt husy podle svého uvážení, zvolit styl a barvy nebo ji udělat monochromatickou. Na umístění tetování nezáleží, protože význam zůstane pozitivní. Z naší strany jsme vždy připraveni nabídnout pomoc při výběru náčrtu a pomoct s jeho úpravou.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.