Tetování - návrhy "husky" - VeAn Czech
Husky
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy "husky"

Živočišný svět je jedním z nejpopulárnějších témat v oblasti tetování.

Obzvláště žádaná jsou zobrazení našich čtyřnohých přátel - psů. Mezi mnoha plemeny je v oblasti nátělního umění nejpopulárnější plemeno psů - husky.

Tetování "husky" je oblíbené jak mezi muži, tak mezi ženami. Jaký význam má tetování husky, komu by sedělo a v jakém stylu by mělo být provedeno, se dozvíte v našem článku.

tetování návrhy husky
tetování návrhy husky
tetování návrhy husky

Zajímavosti o huskách

Domovem těchto úžasných psů je sever, toto plemeno bylo speciálně vyšlechtěno pro lov a také jako tažný pes.

Husky mají hustou srst, která pomáhá psům vydržet teplotní výkyvy a mrazy. Toto plemeno je silné a vytrvalé, schopné převážet těžká břemena, úspěšně zvládá i dlouhé přesuny.

Dnes jsou husky populární po celém světě, přičemž jejich role tažných psů je téměř ztracena, neboť je většinou lidé chovají pro přátelství, jako domácího mazlíčka. Husky se dobře snášejí s lidmi, jsou snadno cvičitelní a jsou populárnější než dekorativní malá plemena.

tetování návrhy husky
tetování návrhy husky

Význam tetování "husky"

  • Tetovací návrh husky nese význam věrnosti, vytrvalosti, oddanosti. Takové tetování charakterizuje jeho majitele jako vůdčí osobnost, silného člověka, milujícího cestování. Takový člověk nezradí, nenechá vás ve štychu, je vždy připraven pomoci. V takové osobě najdete věrného přítele a spolehlivého partnera.
  • Tetování husky může svědčit o tom, že člověk je fanouškem tohoto plemene, často sám vlastní tohoto psa.
  • Návrh husky si vybírají také lidé, kteří pracovali nebo pracují na Sibiři; v tomto případě tetování mluví o bratrství a jednotě.
  • Obrázek husky také plní roli talismanu. Věří se, že takové tetování chrání svého majitele před neštěstím a zlými lidmi. Ale existuje jedna podmínka, tetování musí být skryto před cizími očima.
tetování návrhy husky
tetování návrhy husky
tetování návrhy husky

Stylizace tetování

Nejpopulárnějším stylem pro provedení tetování husky je realismus.

Kvalitně provedená práce v realismu plně předává nejen všechny barvy, ale i emoce. Dívajíc se na takové tetování se zdá, že se díváte na fotografii. Dějová linie se upravuje podle doplňkových prvků. Když si vybíráte realistické tetování, je důležité pochopit, že pro takový obrázek je potřeba rozsáhlá plocha.

Dívky často vybírají návrhy husky provedené ve stylu akvarel. Tetování v tomto stylu vypadá barevně, přitahuje pozornost kolemjdoucích. Vypadá, jako by bylo namalováno akvarelovými barvami, což je charakteristické pro zmíněný styl.

Trash polka je také často používaný styl. Tetování v této stylizaci vypadá jasně a nápaditě, díky kontrastu mezi červenou a černou barvou.

Při výběru stylu neexistují žádná omezení, pokud si sami nemůžete vybrat styl pro tetování, obrate se o pomoc na specialistu. Tetovací mistr nejenže pro vás vybere stylovou interpretaci, ale také pomůže s výběrem místa pro tetování a jeho barevnou paletou.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.