Hvězdy

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Hvězdu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Hvězdou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Hvězdné vzory tetování

Velmi často na těle žen i mužů najdete obraz hvězdy nebo celý rozptyl hvězd.Při pohledu na hvězdy lidé často sní, přejí si padající hvězdu a začnou věřit v zázraky. Na základě toho může tetování hvězd, hvězdiček znamenat sen, zázrak, magii a dokonce i magii. Hvězdné tetování jsou velmi oblíbené, mají mnoho obrázků a označení. Interpretace tetování závisí na typu hvězdy a jejím kontextu.

Hvězdy jsou velmi žádané mezi dívkami i chlapci. Navzdory skutečnosti, že tetování hvězdy je docela snadné vyplnit, vizuálně vypadá neuvěřitelně krásně, často je to obraz hvězdy, který je pro člověka prvním tetováním. Obraz hvězdy byl používán ve starověku, takže má poměrně hluboké označení. Popis hvězd lze nalézt v kultuře různých národů, ale nejsou nijak zvlášť spojeny s žádnou z nich. Za prvé, hvězdy jsou nebeským znamením, které člověku dává inspiraci, a je také znamením štěstí pro lidi.

Tetování hvězdy
Tetování hvězdy
Tetování hvězdy

Hvězdné označení

Hvězdy přicházejí v různých tvarech, s mnoha úhly a mohou být vyrobeny v různých barvách.

 1. Hvězdice.
  1. Mezi námořníky byly velmi oblíbené, věřilo se, že hvězdice chrání svéhomajitele před všemi útrapami, které je na moři mohou potkat. Námořníci věřili, že po dlouhých cestách na moře (které jsou často doprovázeny obtížemi) jim hvězdice pomůže vrátit se domů.
 2. Tetování pěticípé hvězdy.
  1. Taková hvězda se také nazývá pentagram. Tetování spentagramem nese označení ochrany. Mezi starými Kelty znamenala pěticípá hvězda harmonii.
 3. Davidova hvězda.
  1. Šesticípá hvězda, která má hluboké označení. Taková hvězda jeznamením, že celý vesmír je pod nadvládou Boha. Podle legendy se tato hvězda objevila, jakmile David porazil Goliáše, jehož štít měl tvar šesticípé hvězdy. Na konci této bitvy převzal David trůn izraelského krále. Tato hvězda má jiné jméno - pečeť Šalomouna.
 4. Tetování sedmicípá hvězda.
  1. Jiné jméno - septagram, je znamení, které přináší štěstí.Znamená to také dokonalost.
 5. Tetování osmicípé hvězdy nebo osmiúhelníku.
  1. Octorgamma je znakem hojnosti,pohané starověkého Egypta tuto hvězdu často používali.
 6. Nanogramy tetování nebo devíticípá hvězda.
  1. Nanogram označuje touhu majitele postabilním životě. Ve Skandinávii byl nanogram znakem devíti světů, Irové věřili, že devíticípá hvězda udržuje člověka v dobrém zdraví a brání mu v oslabení.
 7. Hvězda na podzim.
  1. Takové tetování znamená, že v životě majitele pro něj došlo kdůležitým změnám.
 8. Jasná hvězda v souhvězdí.
  1. Toto tetování je symbolem tužeb, jejich naplnění.
 9. Kombinace hvězd a půlměsíce.
  1. Je obzvláště populární v islámu, ale nenesenáboženské téma. Obraz je symbolem magie a zázraků.
Tetování hvězdy
Tetování hvězdy

Obraz hvězdy nebo malba hvězdy může být provedena v široké škále barev.

Muži dávají přednost vyplnění hvězdy v černobílých barvách více. Ženy ale umí malovat hvězdy do všemožných barevných odstínů. Tetování s hvězdou bude vypadat krásně na jakékoli části těla, protože muži si vybírají místa, jako jsou paže, ramena, krk, občas i nohy. Pro dívky může být obraz hvězdy na jakémkoli požadovaném místě, zdůrazňující její ženskost, jas a sexualitu. Mezi dívkami je také oblíbený obraz rozptylu hvězd, který může jít od krku, přes záda a končí na boku.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS