Tetování indián - VeAn Czech
Indián

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Indiána?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Indiánem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování- indián

V oblasti tetování jsou obrázky indiánů velmi oblíbené.


Indiáni, jak každý ví, jsou původní obyvatelé Ameriky, kteří dodnes ctí tradice svého lidu. Původní kultura domorodých Američanů se vyznačuje zvláštními prvky ve stylu jejich oblečení a také prováděním zvláštních obřadů. Indiánské kmeny se od pradávna neodchylovaly od svých tradic, odnepaměti přinášely hold svým předkům a uctívaly posvátné duchy přírody. Indiáni také ctí představitele zvířecí povahy, věří, že zesnulí předkové přebírají obrazy zvířat. Zástupci kmene mají často přezdívky se jménem konkrétního zvířete nebo používají část zvířete nebo ptáka jako atribut, který označuje určité vlastnosti charakteru člověka.

Návrhy tetování- indián
Návrhy tetování- indián

Označení tetování

  • Domorodí Američané se proslavili také díky posvátným dekoracím a obrazům nezbytným pro provádění různých obřadů. To ale neznamená, že všechny indické nositelné obrázky jsou spojeny výhradně se světem zvířat nebo světem duchů. Kupodivu, ale mezi domorodými Američany je tetování zobrazující indiána obzvláště populární. Je zajímavé, že ne každý Ind si může dovolit takové tetování, ale pouze vůdce. Taková důležitost tohoto obrazu zjevně souvisí s kmenovou podřízeností vůdci a také přímo s pravomocemi vůdce.
  • Když začnete přemýšlet o významu tetování „Ind“, první myšlenky, které vás napadnou, jsou spojení s duchy a provádění různých rituálů. Co je ale zajímavé je, že ve skutečnosti tetování znamená velký pocit lásky.Na základě označení lze předpokládat, že tento typ tetování je nejoblíbenější mezi zástupci ženské poloviny. Ale to není tak úplně pravda, indické tetování je univerzální, stejně vhodné pro dívky i chlapce. Přesto jsou tetovací návrhy Indiána mezi muži oblíbenější, protože nesou označení síly.
  • Kromě zvláštního významu tetování pro samotné indiány, stejně jako významu lásky, indické tetování označuje sílu, moudrost, vytrvalost a krásu.
Návrhy tetování- indián
Návrhy tetování- indián
Návrhy tetování- indián

Možnosti obrázku

Možností, jak indiána ztvárnit, může být spousta.


Tetování může mít v sobě obraz tváře domorodého Američana, jeho celou tvář nebo profil. Indián může být také zobrazen v plném růstu nebo na koni. Jsou zde vyobrazení indiánů při lovu, nebo snímky s romantickým vzkazem, například Indián se svou ženou.

V tetování jsou Indové zpravidla vždy zobrazováni v pokrývkách hlavy vyrobených z ptačího peří as tradiční malbou na obličej. Ale každý obrázek je naplněn zvláštní zápletkou a je naprosto jedinečný. Skica Indiána vždy přitahuje pozornost, uchvacuje svou neobvyklostí a krásou.

Indické tetování vypadá nejpůsobivější v realistickém stylu, s převahou jasných barev. Pokud jde o místo pro aplikaci tetování, obraz vypadá nejlépe na velkých plochách těla, jako jsou záda, hrudník, předloktí. Ale neexistují žádná omezení pro tetování, takže skica může zdobit jakoukoli požadovanou část těla. V každém případě s takovým teováním budete vypadat velmi efektně a přitáhnete na svou osobu mnoho pohledů kolemjdoucích.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.