Tetování Indický slon - VeAn Czech
Indický slon

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Asijského slona?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Asijským slonem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování indického slona

Slon je neobvyklé zvíře s úžasným vzhledem a silou.Toto úžasné stvoření je nejznámější v zemích Asie a Afriky. Tento savec představuje moudrost, mír, dlouhověkost a přátelskost, vnitřní sílu a oddanost. V afrických zemích jsou sloni nejsilnějšími zvířaty, kterých si místní obyvatelé velmi váží. V zemích Indie a Číny je zvíře považováno za zosobnění nejvyšší moci. V buddhismu slon znamená stabilitu a duchovní poznání. V indickém náboženství existuje legenda o těchto neobvyklých zvířatech. Podle legendy mohli dřívější sloni létat jako ptáci, byli volní a nikdo je nedokázal pokořit. Ale jednoho dne starý poustevník slony proklel a oni svůj dar navždy ztratili.

Přátelské a pozitivní zvíře v sobě nese vážnou energii. V mytologiích a legendách je slon posvátným zvířetem a často působí jako ztělesnění bohů. Ve středověké Evropě byli sloni spojováni s cudností, láskou a oddaností. Protože existuje názor, že během jednoho a půl roku březosti sloni nemají pohlavní styk, ale čekají na svou samici.

V Římské říši zosobňoval slon moudrost a vítězství. Po rozpadu říše zvíře znamenalo vítězství křesťanství nad zlem. Tento výklad je spojen s obrazem, na kterém slon šlape hada. Zvláště uctívaný je bílý slon, jedná se o velmi vzácný druh slonů, v buddhistických zemích je zvíře zosobněním štěstí, plodnosti, duchovnosti a dlouhověkosti.

Tetování Indický slon
Tetování Indický slon
Tetování Indický slon

Označení indického
slona v tetovací sféře

Indičtí sloni jsou nejuctívanější zvířata.Chovají se jako hory samotných bohů. Indra - král všech bohů a vládce nebeského království, je přitahován jízdou na slonovi. Nejběžnější implementací indického slona v oblasti tetování je tvář božstva jménem Ganesha. Zobrazeno s velkým lidským tělem, sloní hlavou a čtyřmi nebo více pažemi. Na obrázcích může mít Ganéša jeden až šestnáct párů rukou. Ale v tetování je božstvo zobrazeno s přesně dvěma páry rukou, které nese znamení: emocionální blaženost, prosperitu, odmítnutí reinkarnace a plnění povinností.

  • Tetovací skica indického slona, konkrétně božstva Ganéši, je nabitá pozitivní energií, která příznivě ovlivňuje lidský život. Tento obraz je ztělesněním moudrosti, prosperity, síly a stálosti. Navíc přispívá k rozvoji lidské kreativity.
  • Tetování indického slona je pro člověka jakýmsi talismanem, který přitahuje pohodu.Také se věří, že takový nositelný vzor zachrání majitele před problémy ve finančním sektoru. Náčrt indického slona si častěji vybírají lidé spjatí s buddhismem, nebo se jednoduše zajímají o toto náboženství.

Tetování Indický slon
Tetování Indický slon

Tetování zobrazuje božstvo v plném růstu.

V tomto případě:

  • Hlava znamená opatrnost;
  • Velké břicho – charita, prosperita;
  • Tusk – jasnost ve všem;• Kmen představuje intelekt;
  • Uši – moudrost.Slon znamená vhled a sílu, takové tetování sluší cílevědomým, sebevědomým lidem. Obraz indického slona se zpravidla aplikuje na velké části těla, jako jsou záda, rameno, předloktí, bok nebo břicho. Možnost barevného motivu se může lišit: může to být černobílý obrázek nebo to může být jasné barevné tetování. V každém případě vám tetování přinese spoustu pozitivní energie a pohody.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.