Tetování návrhy "jaguár" - VeAn Czech
Jaguár
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy "jaguár"

Pokud v dávných dobách každý obrázek na těle nesl zvláštní smyslovou zátěž, dnes je tetování spíše způsobem, jak zdobit tělo, kterým lze vyjádřit svou individualitu.

Ale i přesto, že mnozí dávají přednost tetování čistě z estetického hlediska, stále tetování nesou určité významy. Již od dávných dob se věřilo, že určitý obrázek na těle může změnit život člověka, obdařit nositele zvláštními vlastnostmi nebo sloužit jako talisman. Dodnes mnozí pozorují, že po vytetování se jejich život s časem začíná měnit.

V oblasti uměleckého tetování je mnoho různorodých návrhů, lze si vybrat jakýkoliv obrázek, v různém stylu a barevném provedení. Zvláštní popularitou se těší obrázky zvířecího světa: medvěd, vlk, liška, tygr, lev, jaguár. Právě o posledním pojednává tento článek.

Tetování jaguára je velmi populární jak mezi dívkami, tak mezi zástupci silnějšího pohlaví. Je to nádherný predátor, okouzlující svou gracií, ostrým rozumem, silou a vytrvalostí. Jaguáři jsou velmi nebezpeční, kromě vysoké inteligence a lstivosti mají tyto zvířata dobré vypočítavost, také nesmíme zapomenout na jejich neuvěřitelnou rychlost. Význam nátělního obrázku s jaguárem má hluboké kořeny, protože toto zvíře bylo uctíváno mnoha národy, každá kultura přisuzovala predátorovi zvláštní význam.

tetování návrhy jaguár
tetování návrhy jaguár
tetování návrhy jaguár

Interpretace kultur

V dávných dobách lidé uctívali jaguáry a uctívali je.

Bylo přesvědčení, že tito predátoři jsou zosobněním bohů, kteří přicházejí na Zemi a přinášejí dary ve formě ohně, zbraní, jídla a plodnosti. Tato zvířata sloužila jako královský symbol, často je nosili na sobě velcí vládci a šamani, čímž demonstrovali svou velikost. Kosti jaguárů byly často používány v okultních rituálech. Věřilo se také, že zvíře slouží jako průvodce kněží a šamanů.

Lidé také věřili, že predátor má magické schopnosti a doprovází lidi do posmrtného světa. Proto často můžete vidět obraz jaguára na hrobkách bohatých.

Lidé věřili, že predátor může číst i ty nejtajnější myšlenky člověka a vidět do duše, vidět myšlenky člověka a jeho tajné obavy. Proto byla tato zvířata uctívána, byla symbolem moci a spravedlnosti.

tetování návrhy jaguár
tetování návrhy jaguár

Význam tetování návrhů

Tetování návrhů jaguára jsou plná poměrně silných vlastností: síly, velikosti, síly, nebojácnosti, krásy, úspěchu, tajemství a rizika.

Obvykle si takový obrázek vybírají lidé, kteří mají sebevědomí a sílu, kteří překonávají jakékoliv překážky na své cestě, nebojí se čelit problémům. Jsou to odpovědní lidé, kteří jdou za svým cílem, zvládají přitom i ty nejsložitější úkoly.

Kromě těchto vážných vlastností si často vybírají eskiz jaguára komunikativní, veselé osobnosti. V tomto případě bude jaguár zobrazen v animovaném stylu, ve stylu akvarel, nebo v lehké barevné variantě.

Jaguár v tetovacích pracích je zobrazen jak v plné velikosti, tak jen hlava predátora. Může být klidné zvíře, se zubami nebo ve skoku. Při výběru místa pro umístění predátora je třeba vybrat spíše rozsáhlé oblasti: záda, hrudník, předloktí, rameno, horní část nohy.

Styl zobrazení může být různý, někomu se více líbí realistické provedení jaguára, někomu animované, ve stylu linework, dotwork a tak dále. V každém případě bude vaše tělo zdobit efektní obraz majestátního predátora, který bude přitahovat pozornost kolemjdoucích a lidí kolem vás.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.