Tetování jednorožce - VeAn Czech
Jednorožec

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Jednorožece?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Jednorožcem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování kreslí jednorožce

Jednorožec je známá mytologická bytost, plná záhad a záhad.V mytologii je jednorožec popisován jako sněhově bílý kůň s elegantní dlouhou hřívou, jehož hlavu zdobí majestátní šroubovitý roh. Někdy se objevuje popis jednorožce jako okřídleného koně. Jak víme z mytologie, jednorožec je nepolapitelné zvíře s mimořádnou silou a léčivými vlastnostmi.

Existuje legenda, která říká: po setkání s jednorožcem získá člověk úspěch a štěstí pro život, stejně jako schopnost rozumět a mluvit všemi jazyky světa.

Stejně jako jednorožec je tetování s jeho obrázkem vybaveno zvláštním označením. Jeho obrázek pro tetování si vybírají chlapci i dívky, ale tento obrázek je stále oblíbenější mezi ženskou polovinou. Podle legendy je jednorožec nespoutaný tvor, který se dokáže podřídit pouze nevinným pannám. Na základě toho je pro dívky tetování jednorožce spojeno s laskavostí, čistotou, nevinností a magií.

Tetování jednorožce

Tetování jednorožce

Podle mytologie byli majitelé jednorožců mocní čarodějové a kouzelníci.Pokud byl majitel v nebezpečí, jednorožec byl nemilosrdný a chránil čaroděje před nepřáteli. Toto nespoutané stvoření bylo zřídkakdy zkroceno, dokud se jednorožec nesetkal s mladou dívkou. Bájné stvoření sklonilo hlavu před nevinnou kráskou, a jakmile se hříva dotkla dívčiných kolen, jednorožec se proměnil v krotké, mírumilovné zvíře. Tetování jednorožce podle toho znamená bezhříšnost, čistotu, přísnost, dokonalost a také spolehlivý amulet.

Mezi obyvateli východu jednorožec znamená dlouhověkost, moudrost, bohatství.

Rytíři často měli na štítech jednorožce. Prokázali tak lásku k nepřístupné krásce, o jejíž čest bojovali na turnajích. Obraz jednorožce proto často zosobňuje velkou sílu lásky. Jednorožec s Pegasem. Toto spojení na tetování znamená spojení fyzické a morální dokonalosti. Toto tetování nese silnou ochrannou sílu.Kombinací všech označení obrazu jednorožce získáme řadu pozitivních interpretací: čistotu, dlouhý život, velkou moudrost, štěstí, odvahu, dokonalost, oddanost a ochranu.

Tetování jednorožce
Tetování jednorožce
Tetování jednorožce

Móda tetování jednorožce

Tetování jednorožce bylo velmi populární v 60. letech, stojí za zmínku, že v průběhu času se popularita tohoto tetování nezměnila.Jednorožec je zobrazen jako nezávislé stvoření, zřídka doplňuje obraz o další prvky. V tetování často najdete majestátního okřídleného jednorožce, který vypadá spíše jako Pegas. Obvykle takové obrázky vybírají muži. Pegas nese symboly účelnosti, inspirace, svobody a tajemství. Podle řecké mytologie Pegasus přinesl Diovi hromy a blesky. Proto byl jeho obraz často spojován s pojmem síla, odhodlání a odvaha.

Obraz jednorožce je mezi kreativními lidmi zpravidla nejoblíbenější. Předpokládá se, že pro kreativní osobu sloužil obraz jednorožce nebo Pegasa jako múza, která inspirovala svého majitele k novým výtvorům.

Tetování jednorožce je zpravidla nejoblíbenější mezi ženskými tvářemi. Ženský obraz jednorožce se vyznačuje chytlavými, jasnými barvami s přidáním různých květin (růže, sedmikrásky atd.). Často je zde kreslený obrázek jednorožce, v tomto případě je stvoření často zobrazeno s duhou.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.