Tetování jelena - VeAn Czech
Jelen

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Jelena?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Jelenem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování jelena

Mnoho lidí preferuje svá těla ozdobit tetováními zvířat.

Pro někoho má tetování zvláštní význam, jiný má prostě rád určité zvíře a další si tímto způsobem zdobí tělo. Jedním z nejoblíbenějších obrázků zvířat je jelen lesní. Jelen přitahuje svým ušlechtilým vzhledem, silnými, rozvětvenými rohy, svou odvahou a krásou. Tetování jelena lze provést v jakémkoli stylu, směru, může to být realistický obraz, abstraktní, geometrický, akvarel atd. Také je možná kombinace některých stylů, přičemž kresba bude vypadat velmi originálně a jedinečně. Tento motiv volí osoby obou pohlaví, muži přirozeně volí podobu samce jelena a ženy samičku nebo jelena. Tetování může zpodobňovat jelena v plném růstu a v celé své kráse. Populární je také obraz samotné hlavy. Vše závisí na místě tetování a na přání klienta.

Tetování jelena
Tetování jelena
Tetování jelena

Tajemství jeho významu

V oblasti uměleckého tetování má jelen mimořádně pozitivní interpretaci. Toto ušlechtilé zvíře je často symbolem laskavosti, velké síly a krásy.

Již v dávných dobách lidé různých národů obdivovali a respektovali jeleny. Někteří je uctívali, vytvářeli totemy s jejich vyobrazením. Jelen je zpravidla ukazatelem mocné mužské síly a ušlechtilosti. Pro mnoho lidí, kteří hodně cestují, je jelen jakýmsi znamením tuláka.

 • Motiv jelena má mírně mystickou interpretaci. Jelen je často znázorněn v obrazu stromu života. Jelen, který bojuje s hadem, je interpretován jako věčný boj dobra a zla. Obraz, na kterém zvíře porazí hada, je interpretován jako vítězství dobrých sil nad zlými silami. Mýty některých národů popisují jelena jako dobrého božího posla.
 • Křesťané věřili, že jelen je zosobněním boha, proto ho zobrazovali s velkými rozvětvenými rohy, mezi nimiž byl kříž.
 • Indiáni zobrazovali jelena s majestátními parohy, které se proměnily v obraz stromu života. V jejich kultuře je jelen spojen se sluncem a označoval cyklickou povahu času. U všech národů je jelen považován za dobré znamení. Zosobňuje strážce lásky a moudrého léčitele, který zahojí jakékoli rány (duševní i tělesné).
 • Obyvatelé starého Říma a Řecka uctívali jelena. Vystupoval také jako charakteristický rys bohyně Artemis.
 • Ve Skandinávii jelení kůži často používali šamani k posvátným rituálům. Sob, který je poměrně vzácné zvíře, byl znamením Isy (Velké matky).
 • Mayské kmeny věřily, že jelen je boží zosobnění Takhila (Bůh lovu), uctívali ho a na jeho počest přinášeli oběti.
 • Staří Keltové považovali jelena za nejstarší pozemské zvíře, což značí sílu znovuzrození a dlouhověkost.
 • Ve středověké Evropě znamenal jelen sílu a spravedlnost.
 • Číňané věří, že toto ušlechtilé zvíře je symbolem bohatství a štěstí a jeho motiv je k majiteli přitahuje.
 • Japonci spojovali obraz jelena s moudrostí a dlouhověkostí, kterou předá svému majiteli. Jelen je velmi půvabné a krásné zvíře, díky těmto rysům, je spojován s uměním, hudbou a poezií.
 • Vzhledem k tomu, že jelen má skvělý sluch a vysokou pozornost, jeho tetování na těle nese význam opatrnosti. Dále naznačuje, že majitel tetování je sebevědomý člověk.Tetování jelena vám bude sloužit jako dobrý průvodce životem, přitáhne k vám štěstí, bohatství, mír a upřímnou vzájemnou lásku.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.