Tetování návrhy jestřáb - VeAn Czech
Jestřáb
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy jestřáb

Moderní svět nám neustále diktuje různé zákony a trendy, kterých se snažíme držet.

Vezměme si třeba módní sféru, která nám neustále diktuje nové styly oblečení, účesy a celkový vzhled. Neodmyslitelným atributem v moderní společnosti ke každému stylu je tetování. Dobře vybraný, kvalitně provedený obraz bude výrazným doplňkem k jakémukoli stylu, který chcete demonstrovat: romantickou povahu, brutální osobnost, uvolněnost nebo skromnost. Pro to je nutné nejen si nechat udělat první líbící se návrh, je důležité, aby tetování neslo určitý vzkaz, význam a bylo vaším pokračováním.

Nátělní obrázky - starobylé umění, lidé po staletí zdobí svá těla zvláštními obrázky. Jak dříve, tak i dnes mnozí preferují zdobit svá těla obrázky divokých zvířat a ptáků. Dříve lidé věřili, že tetování může přenést silné vlastnosti zobrazeného zvířete na jeho majitele, dnes jsou takové obrázky spíše jen ozdobou. Přesto od dávných dob každé tetování nese určitou interpretaci. Vezměme si třeba tetování jestřáb. Toto úžasné ptáče, graciózní, cílevědomý dravec, sokol vždy dohoní svou kořist.

Návrh jestřáb pro tetování si vybírají jak muži, tak ženy. Dravý pták fascinuje svou krásou, rychlostí, přesností a silou. Ale jaký význam nese tetování se sokolem? O tom vám povíme v tomto článku.

tetování návrhy jestřáb
tetování návrhy jestřáb
tetování návrhy jestřáb

Význam tetování jestřáb

Pokud vycházíme ze zákonů přírody, sokol v tetovací sféře nese následující významy:

  • Sokolu je vlastní dokonalý dar lovu, jeho instinkty a vysoký zrak mu vždy pomáhají získat potravu. S tím souvisí, že tetování s obrázkem tohoto ptáka symbolizuje vytrvalost, cílevědomost, schopnost jít až do konce za stanoveným cílem.
  • Existuje názor, že sokoli si vybírají svého partnera na celý život. Proto tetování jestřáb symbolizuje věrnost, schopnost upřímně milovat, být oporou a ochranou pro svou polovičku.
  • Úžasnou schopností jestřáb je schopnost dívat se na slunce, pták může klidně létat směrem ke slunci, aniž by zavíral oči před jasným světlem. Proto tetování se sokolem symbolizuje cílevědomost.
  • Sokoli jsou masožravci, a s tím souvisí, že tetování jestřáb také mluví o tom, že když je to nutné, člověk může jít "po hlavách", aby dosáhl stanoveného cíle.
  • Také návrh jestřáb nese v sobě význam svobody, protože v přírodě sokoli volně ovládají prostory nebe v jakémkoli preferovaném směru.
tetování návrhy jestřáb
tetování návrhy jestřáb

Význam tetování jestřáb pro muže

Muži častěji vybírají návrh jestřáb pro tetování než ženy.

Považuje se, že obraz předává muži všechny silné vlastnosti dravého ptáka. Takoví muži jsou obvykle cílevědomí, vždy dosáhnou svého cíle, jsou svobodomyslní, ale když si najdou svou partnerku, budou jí věrní až do konce.

Kromě významu, kvalitně provedené tetování jestřáb skvěle zdůrazní mužnost svého majitele. Nejefektivněji tetování vypadá ve stylu realismu.

tetování návrhy jestřáb
tetování návrhy jestřáb
tetování návrhy jestřáb

Význam pro ženy

Obvykle ženy častěji vybírají obraz křídel jestřáb.

Přesto se často setkáváme s tetováními jestřáb i na tělech žen. Pro krásnou polovinu sokol také symbolizuje cílevědomost. Kromě toho tetování také zdůrazňuje dravou povahu ženy.

Vyberete-li si návrh jestřáb pro tetování, vyberete si efektní, jasnou tetování. Hlavní je vybrat si zkušeného tatéra pro její provedení.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.