Tetování jetel - VeAn Czech
Jetel

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Jetel?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Jetelem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování skici jetel

Každý zná popularitu tetování s květinovou tématikou, divokou zvěří, ptáky a dalšími předměty, prvky.Jedním z populárních tetování je tetování jetele. Jetel je známý po celém světě, každý ví o víře, že když najdete jetel se čtyřmi listy, budete mít vždy štěstí. Tetování jetele jsou rozděleny do dvou typů obrázků: trojlístek a čtyřlístek. Klasikou je obrázek trojlístku. Takové tetování je známkou krásy, odvahy, štěstí, přirozené a duchovní síly. Pro silnou polovičku takový jetel znamená odvahu a obratnost.

Pro dívky je tento obrázek známkou krásy, elegance a něhy. Pokud jde o čtyřlístek, mnoho lidí se o jeho existenci dohaduje. Ale existují zmínky o této nádherné rostlině v mnoha legendách a mýtech. Podle legendy člověk, který najde takový jetel, najde štěstí a štěstí na celý život.

Tetování jetel
Tetování jetel
Tetování jetel

Výklad různých národů

  • Ve starém Egyptě byl jetel znamením bohů.
  • Jetel zdobil pokrývky hlavy velkých bohů Isis a Osiris.
  • U hinduistů označoval jetel čtyři hlavní směry, zatímco u buddhistů byl znakem jednotytěla s duší.
  • Číňané od pradávna spojují jetel s letním časem.
  • Druidové věří, že jetel je známkou jarní rovnováhy.Pro křesťany trojlístek představoval Nejsvětější Trojici: Otce, Syna a Ducha svatého. Také trojlístek slouží jako znamení svatého Patrika a zdobí každý svátek na jeho počest. Podle legendy se Patrickovi podařilo s pomocí jetele založit křesťanskou církev v Irsku. Jetel byl také znakem křesťanství u Keltů.

Tetování jetel
Tetování jetel

Význam tetování jetele

Tetování s trojlístkem má zvláštní označení, každý z jeho listů má svůj vlastní výklad, zpravidla se jedná o významy víry, naděje a lásky.Obraz jetele tedy kombinuje základní prvky, které každý člověk potřebuje.

Tetování čtyřlístku znamená štěstí. Jak víte, čtyřlístek je v přírodě poměrně vzácný. Ale ten, kdo ho najde, bude mít brzy velké štěstí. Čtyřlístek je proto po celém světě znamením štěstí, stejný význam platí i pro tetování. Což znamená nejen štěstí, ale i štěstí, zvláštnost a vzácnost.

Také tetování čtyřlístku znamená slávu, bohatství, zdraví a lásku. Pro dívky není tetování s takovým obrázkem jen známkou štěstí. Předpokládá se, že s tímto tetováním na těle jsou dívky vždy milovány, obklopeny péčí, mají šťastné silné manželství. Není neobvyklé, že se setkáte s obrazem, na kterém je vyobrazen jetel spolu s poupětem růže. Takový obraz je znamením věčné lásky.

Pro silnou polovinu znamená jetel úspěch ve všech věcech, hodně štěstí, jedinečnost myšlení a vysokou, zvláštní inteligenci.

Místa pro tetování mohou být velmi odlišná: nohy, kotníky, paže, zápěstí, krk, lopatka, rameno, někdy záda. Tetování jetele vypadá stejně originálně a elegantně v jakékoli velikosti. Ať je to velkolepý obrázek na celém rameni nebo noze (obvykle lýtko), nebo malý obrázek na kotníku nebo zápěstí. Bez ohledu na velikost a místo aplikace má tetování pouze pozitivní označení.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.