Tetování Ježek - VeAn Czech
Ježek

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Ježka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Ježkem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování ježka

Ježek je velmi roztomilé zvířátko s okouzlujícím obličejem, v jehož charakteru je mírná záludnost.Různé kultury přisuzovaly ježkovi různé symbolické významy, některé spojovaly zvíře se sluncem, dobrotou, světlem a pozitivem, jiné si ježka spletly se zákeřným škůdcem. Na jedné straně jsou tito tvorové velmi hospodární, pracovití, rádi si dělají zásoby lesních plodů a hub, a na druhé straně jako zákeřní škůdci dokážou krást hrozny ze zahrad a zásobovat jimi norka. Kvůli tomu má ježek dvojí image - zloděj a zároveň šetrný, spořivý majitel.

Tetování Ježek
Tetování Ježek
Tetování Ježek

Označení tetování

Mnozí obdarovávají ježka nadpřirozenými silami, lidé věří, že je ochráncem před zlými duchy, takže tetování ježka je často vycpané jako talisman.Je také známo, že toto roztomilé stvoření statečně bojuje s hlodavci a hady, které jsou u některých národů spojovány se zlými duchy, takže obraz ježka věrně ochrání majitele tetování před zlými očima a jazyky. Pohané v různých zemích věřili, že je ježek může ochránit před jakýmkoli neštěstím a neštěstím, takže kůže těchto tvorů byly často zavěšeny u dveří. Lidé tedy věřili, že duch ježka ochrání jejich děti před neštěstím a před nemocemi.

Ježek je také výborný hlídač, statečný obránce svého území, dokáže být velmi agresivní, pokud cítí nebezpečí pro svou rodinu. Je to tato interpretace tetování, která zobrazuje ježka naježeného mnoha pichlavými jehlami. Lidé s takovým tělesným vzorem si váží své rodiny, chovají se jako stateční obránci, jsou temperamentní a agresivní, pokud ubližují svým blízkým. Tetování, na kterém je zobrazena ježčí rodinka, má stejný význam Ježek svinutý do klubíčka. Tetování, na kterém je zobrazena ježčí rodinka, má stejný význam Ježek svinutý do klubíčka. Takové tetování vypovídá o nedobytnosti člověka, protože když je ježek v klubíčku, nelze se ho dotknout, bude vztekle funět a píchat jehlami, čímž se brání. Lidé s tímto obrázkem na těle se také dokážou bránit a bránit svou čest. Takoví lidé vždy až do poslední chvíle bojují jen za pravdu, aniž by poznali pomluvu.

Často můžete najít obrázky ježka, kde si dělá zásoby listů, bobulí nebo květin. Tetování s tímto obrázkem naznačuje, že jeho majitel je velmi ekonomický člověk, vždy přijme hosty, zachází s každým, kdo je. Takoví lidé milují dobrou společnost a mají věrné přátele, vždy dobromyslné a veselé. V módě jsou také kreslené obrázky ježka, v tomto případě je ježek často zobrazován se svazkem v rukou nebo s batohem, což naznačuje lásku majitele tetování cestovat. Ježek s prutem v tlapce, uhodli jste, mluví o lásce k rybaření, venkovní rekreaci.

Tetování Ježek
Tetování Ježek

Obecný výklad

Abychom shrnuli všechna označení, získáme následující obrázek, protože ježci jsou od přírody predátoři, má následující vlastnosti:

  • Mazaný;
  • Zákeřnost;
  • Moudrost;
  • Obezřetnost;
  • Inteligence.Navíc je ježek velmi roztomilý, spořivý, působí jako výborný obránce. Vycpáním tetování ježka na jeho těle může majitel zdůraznit všechny výše uvedené vlastnosti charakteru.

Obraz ježka je stejně populární mezi lidmi různých pohlaví. Tetování s ježky u mužů vypadá neobyčejněji, někdy agresivně, ale stále působivě a originálně. Obraz ježka na ženském těle vypadá jemněji, někdy vtipně, dětinsky, stejně jasně a originálně. Tetování lze nacpat na jakoukoli preferovanou část těla, neexistují žádná zvláštní omezení. Obraz ježka je často vycpaný na pažích, nohách, rameni nebo lopatce, vše závisí na přání klienta.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.