Tetování jin jang - VeAn Czech
Jin Jang

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Yin Yang?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Yin Yangem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování načrtává jin-jang

Yin-Yang je populární znak v tetovacím průmyslu.Vychází z mytologie Číny a zosobňuje harmonii, která vznikla spojením opačných stran: mužské a ženské. Jin (černá barva) zosobňuje ženskou a negativní energii, která je znamením měsíce a noci, zla a temnoty, chladu, země a smrti. Označuje také pasivitu, sudá čísla, plodnost a harmonii ve vztazích. Jang (bílá barva) je zosobněním mužského principu, pozitivní energie, která je znamením dobra a světla, tepla, slunce a života. A označuje lichá čísla a aktivitu. Jin a jang, přestože jsou protiklady, se vzájemně doplňují a vytvářejí tak rovnováhu.

Kombinace protikladů v kruhu znamená nekonečno, tedy věčný protiklad obou stran. Tvar kapky, ve které se objevují obě strany, je označení vody. Bez vody nemohou existovat všechny živé věci. Tečky, které jsou uprostřed každé kapky, naznačují, že nic není dokonalé. Neexistuje dokonalé dobro, stejně jako neexistuje absolutní zlo. Každá kapka má částici na opačné straně.

Boj protilehlých stran znamená podle Feng Shui boj protikladných energií. Ale zároveň se energie navzájem dávají vzniknout, protože v nezávislé formě není jejich existence možná. Z tohoto splynutí vzniká vše živé i život sám, nejdůležitější je, že ve všem vládne harmonie. Když je narušena harmonie, struktura je zničena. Vlnovka spojující energie vypovídá o nekonečné změně.

Tetování jin jang
Tetování jin jang
Tetování jin jang

Výklad v oblasti tetování

Díky přitažlivosti protilehlých stran působí Yin-Yang vždy jako plnohodnotné nerozlučné znamení.

Toto znamení na lidském těle, označující harmonii celého světa a samotnou celistvost světa, mu poskytuje pomoc v životních neshodách, naplňuje ho sebedůvěrou a vnitřní silou.

Obvykle si tetování Yin-Yang vybírají lidé, kteří se zajímají o kulturu Východu nebo jsou s ní spojeni, stejně jako filozofické osobnosti. Takové tetování poskytuje majiteli pomoc při důležité volbě nebo pomáhá při hledání sebe sama.

Náčrt tetování Yin-Yang v sobě nese optimismus, klid a sebepoznání. Označuje schopnost člověka radovat se z maličkostí a také pomáhá majiteli tetování najít pozitivní aspekty i v černém pruhu života.

Obecně lze říci, že náčrt Yin-Yang naznačuje, že pro majitele tohoto tetování duchovní část zaujímá významný krok v jeho životě.

Tetování jin jang
Tetování jin jang

Možnosti tetování

Obraz znaku Yin-Yang může být plnohodnotným tetováním nebo přidáním různých prvků.

Znamení rovnováhy může účinně doplnit jakýkoli prvek východní kultury:

  • Východní drak;
  • Tygr;
  • Lotos a jiné květiny;
  • Ptáci a mnoho podobných prvků.Tetování s obrázkem znaku rovnováhy je univerzální, dobře se hodí k ostatním tetováním a vnáší do příběhu vlastní chuť. Na kterou část těla je nejlepší umístit tetování, závisí na velikosti samotného obrázku a také na tvaru. Nejvíce doporučovaná místa pro aplikaci tetování Yin-Yang jsou krk, hrudník, předloktí, rameno a lopatka.

Zájemci o kulturu Východu si berou průvodce z učení o centrech energie v lidském těle.

  • V tomto případě je tetování na krku znakem harmonie mezi slovem a myšlenkou,podnětem a činem, upřímností a upřímností.
  • Tetování na hrudi umožňuje člověku dosáhnout emocionálního osvobození.Obecně řečeno, náčrt tetování Yin-Yang je naplněn výjimečně pozitivní energií a je ideální pro ženy i pro silnější pohlaví.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.