Tetování Jmena - VeAn Czech
Jmena

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Jméno?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Jménem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-Jmena

Mezi mnoha různými tetování jsou obzvláště žádané obrázky se jmény.


"Jméno" náčrtky vybírá mnoho lidí, v různých stylech, v různých jazycích a písmech. Proč tetování se jmény přitahuje lidi a co znamenají? O tom a o mnoha jíných zajímavých věcech vám řekneme v tomto článku.

Návrhy tetování-Jmena
Návrhy tetování-Jmena
Návrhy tetování-Jmena

Jak vznikly Jmena?

Na naší planetě existují jména po mnoho staletí a dokonce tisíciletí.


Ještě před naším letopočtem bylo zvykem dávat člověku jméno. Chrysippus ze Sol - filozof starověkého Řecka, vazal jména do samostatné skupiny slov.

Vědci se domnívají, že zvyk dávat lidem jména vznikl v paleolitu, kdy lidé žili v komunitách a rozvíjeli řeč. Když se totiž bylo potřeba na někoho obrátit, ne vždy bylo možné se přiblížit a např. zatáhnout za ruku. Tehdy byly hlasové zprávy velmi užitečné. Každému začali dávat jména, protože bylo jasné, koho přesně oslovují. Dříve se jména vymýšleli podle vzhledu. Například člověk s červenými vlasy se jmenoval Slunce. Nebo, pokud člověk často plakal, říkalo se mu Déšť.

Civilizovaná společnost jednala podle jiných zvyklostí. Od narození dostalo dítě jméno, které nese určité vlastnosti. Například Elena - z jiné řečtiny se překládá jako osvícená. Alexandr je ochránce.

Dnes rodiče při výběru jména pro dítě vycházejí z toho, zda je jméno vhodné pro patronymii, nebo zda se jim toto jméno líbí nebo ne.

Návrhy tetování-Jmena
Návrhy tetování-Jmena

Označení jmen v tetování

Kromě významu a původu jména, které se dozvídáme z etymologie, může tetování se jménem nést ještě další označení.

  • Název náčrtu vybírají lidé na základě emocionálních motivů. Například to může být tetování se jménem dítěte, milovaného člověka, jména rodičů, bratrů nebo sester, oblíbeného herce, hudebníka a tak dále. Člověk tak vyjadřuje své vřelé city k tomu, jehož jméno je vyobrazeno na jeho těle.
  • Tetování vlastního jména vyjadřuje hrdost na své iniciály. Člověk má své vlastní jméno tak rád, jak to zní, že se rozhodne dát si ho na tělo.
  • Existuje názor, že tetování se jménem posiluje lidskou energii. Tato interpretace je vysvětlena skutečností, že každý symbol písmena je nabitý zvláštní energií. Pokud jsou v životě člověka velmi často zapojeny jeho abecední znaky, tím silnější se stává energeticky.
  • Je známo, že různé zvuky ovlivňují různé části mozku. Čím častěji se vaše jméno vyslovuje, tím aktivnější jsou oblasti mozku spojené s těmito zvuky. Ptáte se: co s tím má společného tetování, protože to není zvuk. Faktem však je, že když vidíte tetování se jménem, ​​okamžitě si vzpomenete na jeho zvuk, který také ovlivňuje mozek.
  • Tetování své druhé polovičky může sloužit jako znamení věčné lásky a věrnosti. Člověk dává celému světu najevo, že našel toho velmi drahého člověka, a bude se s ním na celý život.
Návrhy tetování-Jmena
Návrhy tetování-Jmena
Návrhy tetování-Jmena

Variace tetování a umístění na těle

Pro tetování jména si můžete vybrat libovolné písmo, které se vám líbí.


Barevná varianta může být také velmi odlišná. Zpravidla je jméno na těle vyobrazeno černě, protože se jedná o klasiku. Vedle jména můžete zobrazit další prvky, jako je datum narození, nebo jméno ozdobit květinami.Při výběru místa na těle se pro jméno nejčastěji používá ruka, a to oblast od zápěstí k lokti. Jméno je napsáno v horizontální i vertikální poloze, vše závisí na vašich požádavkách.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.