Tetování Joker - VeAn Czech
Joker

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Joker?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Joker.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování Joker

Joker je geniální padouch, kterého každý zná svým širokým úsměvem.Tuto postavu známe z komiksů o Batmanovi – temném rytíři a superhrdinovi. Jak víte, Joker byl jeho hlavním protivníkem, se kterým se pravidelně setkávali v bitvě. Padouch má po pádu do kyseliny takový originální vzhled. Když antihrdina vykrádal obchod, najednou se objevil Batman, vyděšený hrdinou, padouch upadl do kyseliny. Od té doby má kysele zelené vlasy, bílou pleť a obličej plný šílenství.

Tetovací skice Jokera je často připisována duplicitě a mazanosti a také nezranitelnosti. To druhé je dáno jeho imunitou vůči toxinům, kterou si vytvořil, když upadl do kyseliny. Joker je sice negativní postava, ale lze mu závidět: je to génius, má úžasné intelektuální schopnosti, navíc má chuť na invenci, kterou má také na nejvyšší úrovni. Proto je často tetování s jeho obrazem spojeno s inteligencí, vyšší inteligencí a šílenstvím.

Tetování Joker

Označení pro
mužskou polovinu

Tetovací náčrt Jokera je nejčastěji preferován muži, u silnějšího pohlaví takový obraz zdůrazňuje drzost svého majitele, brutalitu a riskantnost.Při výběru tohoto obrázku se věří, že štěstí neopustí svého majitele a bude s ním vždy po celý jeho život. Ale tetování padoucha znamená také proměnlivý život, a to hlavně díky tomu, že Joker může hrát jakoukoli roli, která je pro něj prospěšná.

Další zajímavé označení skeče s tímto antihrdinou je spojeno se sebevědomím a sebevědomím. Tetování ukazuje, že jeho majitel je zvyklý důvěřovat a spoléhat se pouze na sebe. Takoví lidé zpravidla žijí podle svých vlastních pravidel, mají své vlastní zásady a názory na život obecně. Názory ostatních je nezajímají, jsou zvyklí zpochybňovat všechna pravidla a příkazy. Takoví lidé jsou zvyklí ze svého života vymáčknout maximum. Zobrazení vnitřního světa je jiný výklad. Člověk pomocí nositelného obrazu vyjadřuje své emoce a podstatu.

Joker v ženské podobě označuje nešťastnou lásku a zklamání v tomto jasném pocitu. S tímto obrázkem člověk ukazuje, že na světě je spousta klamu, přetvářky a zrady.

Tetování Joker
Tetování Joker

Význam pro dívky

Na ženském těle je Joker poměrně vzácný, protože vyžaduje velké plochy a nejčastěji je zobrazován v ponurých barvách.Dívky preferují malé světlé nositelné kresby. Ale přesto někteří zástupci slabší poloviny stále dávají přednost antihrdinovi. Ženy si s větší pravděpodobností vyberou tetování Jokera jako žena a doplní obraz barevnými tóny. Takový vzor na těle žen naznačuje záludnost štěstí. Pokud je na těle dívky tetování zobrazující muže Jokera, tetování naznačuje, že majitel chce najít takového životního partnera: riskantní, odvážný a sebevědomý. Ale takový obrázek může také ukázat sympatie k této postavě.

Tetování Joker

Obrázky Jokera v tetovací sféře se mohou velmi lišit

Může to být barevný obrázek nebo černobílý, vše je na vás.

Často dominují barvy: modrá, zelená, bílá a červená. Styl provedení může být také odlišný: realismus, akvarel, kreslený styl a tak dále. Někdo ztvárňuje padoucha tak, jak byl vymyšlen v komiksu, jiný dává přednost obrazu realistického Jokera z filmu o temném rytíři. Nejběžnějším tetováním s Jokerem je obraz Heatha Ledgera v make-upu, přičemž si ho vybírají jak kluci, tak zástupci slabší poloviny.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.