Tetování - návrhy kachny - VeAn Czech
Kachna
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy kachny

Ve světě tetování existuje mnoho tetování, které lze označit za univerzální, mezi ně patří návrh kachny.

Toto nátělní obrázek často aplikují na své tělo jak muži, tak ženy, protože je to symbol přizemnosti a odolnosti. Tetování kachny je také považováno za příznivý znak, který má mnoho pozitivních významů.

tetování návrhy kachny
tetování návrhy kachny
tetování návrhy kachny

Význam tetování

Významy tetování kachny se mohou lišit v závislosti na tom, zda jde o divokého ptáka nebo domestikovaného.

Obrázek divoké kachny charakterizuje cíl pro lovení, zatímco domácí kachna znamená upovídanost a drby.

Obecný význam nátělního obrázku kachny symbolizuje pevné zdraví a dlouhý život, také se dříve považoval tento pták za symbol léčení nemocí. Kachny zobrazené ve dvojici symbolizují blahobyt, prosperitu a pevné vztahy. Jestliže je toto tetování prezentováno jako párový návrh, symbolizuje věrnost jeden druhému a touhu být vždy spolu.

Hlavní významy pro tetování:

  • Odvaha
  • Oddanost
  • RozhodnostPro dívky je tento nátělní obrázek považován za symbol ženského principu a také znamená krásu a mládí. Tetování kachny je silným talismanem, který vede k naplnění přání.

Pro muže návrh tetování znamená mužnost, mužskou sílu, symbolizuje ochranu a spolehlivost pro svoji rodinu. Také majitelé tetování tohoto ptáka jsou velmi pozorní, citliví a pečující lidé, kterým se může bez obav důvěřovat v nejtěžších životních situacích.

Velmi vzácně má toto tetování i takové negativní charakteristiky:

  • Chytrost
  • Nestálost
  • Přílišnou upovídanostTetování malé gumové kachničky symbolizuje bezstarostnost a zranitelnost, proto často majitelé tohoto tetování vzpomínají na dětství. Takový návrh tetování říká, že člověk si dovoluje různé lumpárny a rád si hraje.

tetování návrhy kachny
tetování návrhy kachny

Aplikace tetování na tělo

Nejvhodnější a nejrozšířenější obrázek je tetování východní kachničky mandarinky.

Nátělní obrázek kachny je prováděn v různých barevných paletách, vše závisí na vašich preferencích. Může to být jak černobílý obrázek, tak i v barevné verzi. Obvykle je tento pták zobrazen stojící na zemi, ale jelikož kachna může létat a také dobře plavat, často se provádí i v takových variantách.

Návrh tetování kachny často doplňují různé prvky, jako jsou nebe, slunce, květiny, vodní plochy. Poměrně často lze vidět obrázek kachny v kresleném stylu, například Skrblík McDuck nebo Kačer Donald. Taková tetování vypadají velmi roztomile a atraktivně.

Nátělní obrázek kachny se aplikuje jak v malém měřítku, tak i v poměrně velkých rozměrech. Nejvhodnější místa pro aplikaci tetování jsou rameno nebo předloktí, noha, ruka. Pro malé obrázky této ptáky je ideální zápěstí nebo krk.

Také nejoblíbenější obrázky této ptáky jsou ve dvojici. Pro tuto tetování se hodí jakýkoliv styl aplikace, který se vám líbí, a vaši fantazii pomohou realizovat naši mistři, kteří vaši představu zhmotní.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.