Kamélie

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kamélii?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kamélií?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování s kamélií

V umění uměleckého tetování existuje obrovské množství náčrtů s širokou škálou obrázků, stylů a směrů.Existují tetování, která se svým zápletkem a vzhledem hodí spíše pro mužskou polovičku.

Existují také tetování, která se vyznačují svou něhou, ženskostí, barevností a lehkostí.

Taková tetování, jak je již zřejmé, jsou více vlastní dívkám. Existují ale i tetování, která jsou stejně vhodná pro obě pohlaví.Jedním z těchto tetování je obraz vynikající květiny kamélie. Navzdory skutečnosti, že květiny jsou považovány za ženské tetování, kamélie má silnou interpretaci, která také zdůrazňuje mužské vlastnosti charakteru. Nositelná kresba znázorňující tuto květinu nese dvojí označení. Prvním z nich je vytrvalost, dobré zdraví a nezlomný charakter. Toto označení vzešlo z toho, že kamélie může kvést nejen v teplých obdobích, ale i v chladném podzimu a zimě. Druhé označení je spojeno s láskou, v této verzi je označení ovlivněno barevným schématem obrázku. Červené květy označují neposkvrněnou lásku, otevřené city; žlutá kamélie - znamení přitažlivosti k milovanému / milovanému, bílá - znamení snů, očekávání vzájemných pocitů.

Tetování kamélie

Historické
informace o tetování

Jen málo lidí zná příběh o této mimořádné květině.Ukazuje se, že kamélie je příbuzná čajovníku, mají společnou rodinu. Proto se v evropských zemích tyto dvě rostliny často zaměňují. Rodištěm této nádherné barevné květiny je Asie, konkrétně její jihovýchodní část. Kamélie je dobře známá květina v zemích, jako je Čína a Japonsko, je klasickým obrazem v umění malby. V Japonsku se kamélii říká „tsubaki“. Provincie Kjúšú získala stejný název s počátkem našeho letopočtu, po vítězství guvernéra nad zločineckým vůdcem.

Jak praví mnoho legend a pověstí, guvernérovy zbraně byly vytvořeny právě z větví tsubaki (kamélie). Na základě toho květinové tetování získalo označení vítězství, odvahy a síly. Existuje také legenda, že pouze samuraj si mohl dovolit aplikovat na svá těla obrázek květu kamélie. Ale doba jde dopředu, tradice se mění, postupně vznikají nové zvyky. Proto si v naší době může tetování kamélie dovolit každý.

Tetování kamélie
Tetování kamélie
Tetování kamélie

Výklad tetování

Tetování kamélie má několik interpretací, z nichž každá se liší od předchozího významu.

  • Vzhledem k tomu, že kamélie byla charakteristickým znakem samurajů, je obecněpřijímáno, že obraz kamélie je více vlastní mužským tetováním. Pro silnou polovinu je tetování kamélie znamením vytrvalosti, respektu, štěstí, temperovaného charakteru a také přitahuje štěstí a úspěch svému majiteli.
  • V Japonsku je bílá kamélie znamením štěstí, dlouhého a bezstarostného života. Bílékvěty této vynikající rostliny byly ozdobou čajových obřadů, stejně jako ozdobou svateb, aby začaly šťastný život mladých.
  • Také tetování kamélie má označení, které závisí na barvě samotné kamélie:
  • Růžová barva je symbolem něhy, mládí a může být i symbolem odloučení;
  • Bílá kamélie označuje čistotu, sny, bezúhonnost člověka;• Žluté květy označují touhu být s milovanou osobou;
  • Červená označuje otevřené pocity.Navzdory skutečnosti, že kamélie je považována za mužskou květinu, ženská polovina také často zobrazuje kamélii na svém těle. Zároveň dívky nemusí dát do tetování speciální označení, ale jednoduše zdobí své tělo barevnými květy kamélie.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS