Kapr

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kapra?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kaprem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování kaprů

V oblasti tetování jsou obrázky různých ryb velmi žádané.Obzvláště oblíbené je tetování kaprů. Je to úžasná ryba, kapr byl nějakou dobu nenápadný, schovával se před lidskýma očima v síti řas. Postupem času se tento druh ryb vyvinul a dnes existuje spousta různých jedinců. Dnes se můžete setkat s kapry různých barev, kteří se lesknou a třpytí, jakmile se sluneční paprsek dotkne ryby. Kromě toho jsou tyto ryby nedílnou součástí akvaristického koníčku. Mnozí je chovají v akváriích, což je neuvěřitelně krásná domácí dekorace. Ale především si tato neuvěřitelná ryba našla své místo v oblasti tetování.

Tetování kapr
Tetování kapr
Tetování kapr

Označení kapra v tetovací sféře

Tetování kapra se poprvé objevilo v zemi jako Japonsko.

Tetovací skica kapra zaujme svou krásou, jasnými bohatými barvami a měřítkem obrazu. Tetování vypadá nejlépe na zádech nebo předloktí. Opravdu, na velkých plochách se ryba plně odhalí v celé své kráse. Tetování kapra ale můžete najít i na noze, stehně nebo břiše. V japonské kultuře byl obraz kapra původně mužským znamením. Při narození chlapce bylo před domem zavěšeno plátno zobrazující tuto rybu. Ale později se ryby začaly chovat jako patron rodiny jako celku a zbarvení kapra bylo také obzvláště důležité:

  • Černá ryba – působí jako otcovské znamení;
  • Šarlatová, jasně červená barva - mateřské znamení;• Bílá nebo modrá – působila jako znamení syna;
  • Růžová ryba – je znakem dcery.Jiné jméno pro ryby je Koi. Tato ryba je často nazývána králem ryb, proto je její označení v oblasti tetování spojeno s mocí a nadřazeností. Dalším zajímavým názvem pro koi je dragonfish. Existuje legenda o dračí bráně, která se nachází na horním toku Žluté řeky. Kapr, který dokáže plavat po řece, překonává proud a doplave k bráně, se promění v draka. Na základě legendy je tetování kapra pro člověka pobídkou, která dává majiteli sílu a jistotu na cestě k cíli.

Ryba také působí jako jakýsi talisman, který svému majiteli přináší štěstí a pomáhá v boji s obtížemi, které na cestě čekají. Existuje názor, že čím větší je tetování kapra na těle, tím více majitel přitáhne štěstí.

Dva kapři v tetování představují harmonii v manželských vztazích mezi mužem a ženou.

Tetování kapr
Tetování kapr

Variace obrázků

Náčrt kapra je převážně proveden v japonském tématu.Častým doplňkem obrazu jsou lotosové květy nebo třešně, orientální drak nebo jiný kapr. Koi jsou zpravidla zobrazováni ve svém přirozeném prostředí - ve vodě. Existují také tetování kaprů, ve kterých je ryba vyobrazena s dračí hlavou.

Modernější označení náčrtu tetování kapra je spojeno s duchovním rozvojem, moudrostí, zkušenostmi, energií, spravedlností, bitvou, láskou k životu, dlouhověkostí a duchovní harmonií.

Koi, která jde proti proudu, označuje cestu majitele tetování k cíli. Plovoucí ryba je známkou vyřešeného problému.

Život koi je neustálý boj s proudem, hledání potravy, překonávání mnoha kilometrů. Proto je tetování ryb znakem neustálého boje, znakem vůle a touhy po životě. Takové tetování se nejlépe hodí pro cílevědomé jedince, kteří se nezastavují na překážkách, které se na cestě objevily, ale řeší problém a postupují k cíli.

V každém případě vám tetování kapra přinese do života spoustu barev a bude k vám celý život přitahovat štěstí a úspěch.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS