Tetování katana - VeAn Czech
Katana

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Katanu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Katanou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování katana

Mezi mnoha různými tetováními jsou obrazy s mečem v poměrně široké poptávce.

A pokud se na první pohled zdá, že tato tetování jsou určena pouze pro muže, tak to absolutně neplatí. Podobnými obrázky zdobí svá těla i dívky. Navíc tetování meče na ženském těle vypadá velmi působivě. Mezi mnoha meči je tetování meče Katana nejoblíbenější. Tento obrázek si zpravidla vybírají milovníci japonské kultury. Označení tetování "Katana" se liší od výkladu tetování "Sword", takže při výběru tohoto tetování se seznamte s jeho označením.

Tetování katana
Tetování katana
Tetování katana

Výklad "katana"

Meč Katana není jednoduchá zbraň, pro majitele tento meč znamená čest.Proto tetování s obrázkem tohoto meče nese zvláštní výklad.

  1. Katana může být zobrazena jako nezávislé tetování as dalšími prvky.
    1. Často můžete například najít obrázek katany se srdcem. Meč prorážející srdce naznačuje, že pro majitele tohoto tetování je nejdůležitější čest. V tomto případě může člověk obětovat i to nejdražší, aby posloužil svému nápadu.
  2. A úplně opačné označení má obrázek, na kterém je katana u srdce.
    1. Takové tetování naznačuje, že pro jeho majitele je nejdůležitější věcí v životě jeho milovaný. Majitel tetování je zároveň připraven dát i svůj život za život člověka, který je mu drahý.
  3. Katana a fanoušek.
    1. Tento obrázek má poměrně zajímavou interpretaci. Takové tetování je známkou nebezpečné krásy a také naznačuje, že ve slabosti je síla. Tento obrázek si často vybírají dívky, což demonstruje jejich měkkost, krásu, ale zároveň odvahu.

Tetování katana
Tetování katana

Výklad pro muže a ženy

Tetování "Katana"na mužském těle znamená především silný charakter majitele, jeho touhu bojovat za své zájmy.

Takoví lidé jsou obvykle obklopeni skutečnými přáteli, kteří jsou připraveni mu pomoci dosáhnout jeho cíle.

A také majitele tohoto tetování vždy podporuje jeho drahá polovička. Tito lidé zpravidla vždy dosahují velkého úspěchu v životě a překonávají všechny překážky na cestě.

Katana je samurajská zbraň, a tak se obecně uznává, že tetování znázorňující tento meč není zvlášť vhodné pro ženské pohlaví. Ale jak víte, v Japonsku mohou být samuraji nejen muži, ale i ženy. Na základě toho si ženy také často vybírají podobu katany, zdůrazňující přednosti jejich charakteru. Zpravidla se jedná o sebevědomé, soběstačné dívky. Majitelka tohoto tetování je připravena být milující manželkou a matkou, ale nenechá si poroučet. Dívky, které si vybírají toto tetování, také demonstrují svou rovnost s muži.

Tetování katana
Tetování katana
Tetování katana

Místo pro aplikaci
tetování katana

Tetování s obrázkem katany vyžaduje značnou plochu pro jeho aplikaci.Hlavními místy pro použití tohoto tetování jsou zpravidla záda, hrudník, žaludek, paže. Muži pro tetování nejčastěji volí ruce nebo žaludek. V druhém případě není obvykle zobrazen celý meč, ale jeho rukojeť a část čepele, která jakoby vstupuje do lidského těla. Mužské obrazy katany jsou plné přísnosti, odvahy, odhodlání a bojového ducha. Ženské tetování v provedení se liší od mužského. Ženy aplikují obrázky katany na záda nebo na lopatky. Obvykle jsou obrázky meče doplněny květinami, vějířem, hadem nebo stuhou.

Tetování "Katana" vyhovuje silným, sebevědomým, odvážným lidem. Kteří usilují o sebezdokonalení a mají vznešené cíle. V tomto případě tetování dodá sílu svému majiteli a ochrání ho před selháním.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.