Kazeta

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kazetu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kazetou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Kazeta s tetováním

Kolik nádherných vzpomínek se vybaví při zmínce o kazetách: jsou to diskotéky a nové písně, alba oblíbených interpretů a momenty, které jsou spojeny s hudbou nahranou na audio.



Význam kazety ve formě tetování bude diskutován níže.

Ne každý si může pamatovat kazety jako součást svého mládí nebo dětství, protože jsou ozvěnou minulosti. Kazety, nahrazené CD a pak jednoduše přehrávači s vestavěnou pamětí, zůstaly jen připomínkou poměrně dlouhé éry nahrávání, toho, jak se hledala oblíbená kapela a očekávalo se vydání nového alba, ručního nahrávání. stopy na starém magnetofonu, převíjení pásky na tužku.

Tetování kazeta
Tetování kazeta
Tetování kazeta

Význam tetovací kazety

První význam kazetového tetování nám říká o lásce k hudbě.



Milovník hudby, který oceňuje a respektuje dobrý zvuk, který miluje hudební skladby minulosti, bude vynikajícím kandidátem na takové tetování.

Kazeta nese symbol hudby minulosti, takže pokud jste fanouškem 90. a 2000. let, kazetová skica by byla skvělou volbou, která to znázorní. Jak může tetování vypadat? Jedná se o obrázek aplikovaný ve 3D nebo 2D formátu, zdobený nápisy, podepsaný jménem skupiny. Často se provádí černobíle nebo s mírným prolínáním vybledlých barev.

Samotnou kazetu lze také použít k provedení slova nebo věty. To může být:

  • Pamětní nápis.
  • Název písně.
  • Čas, který chcete zachytit.
  • Často je to nápis „Music“, oznamující lásku k hudbě.



Zde lze také přidat srdce vyrobené ze stejného filmu. To je poselství tohoto předmětu, který svého času obsahoval soubor písní a nyní je symbolem nostalgických vzpomínek na minulost. Druhý význam je jen nostalgie po minulosti. Čili je to jak pocta letům minulým, tak vzpomínky na dobu minulou, na různé příběhy a momenty ze života, které bych si rád uchoval navždy v paměti. Pro někoho je tetovací kazeta spojena s prvním polibkem, pro jiného s relaxací s přáteli nebo lidmi blízkými srdci.

Tetování kazeta
Tetování kazeta

Nakreslete kazetu na tělo

Aby bylo vaše tetování originální, musíte si vybrat zajímavou možnost pro práci. Lze sem přidat další předměty z minulosti, jako je magnetofon nebo kazeťák, balónky, cukrová vata, květiny.

Uvolněný film na tetování vám připomene případy, kdy se kazeta zasekla a museli jste si ji sami opravit. Ať je to jakkoli, tento předmět naznačuje postoj k minulosti, že v srdci stále žije.

Kazetu můžete umístit na tělo vodorovně i svisle, pokud jsou na ní nějaké nápisy, pak bude důležité, aby byly čitelné a vhodně umístěné ve vztahu k ostatním. V opačném případě budete muset vybrat paletu barev. Obrázek tetování kazety nemusí být v šedých tónech, takže experimentujte a najděte ten nejlepší obrázek, díky kterému bude náčrt kazety okouzlující nebo brutální, sofistikovaný nebo drsný a stylový. Pokud plánujete vývoj obrázku, je vhodné rozhodnout o pozadí tak, aby doplňovalo celkovou kompozici. Kazet může být i několik, mohou být vějířovité, díky čemuž bude práce objemná.

Umístěné v kazetovém magnetofonu dílo najde svůj dokonalý obraz, takže zvažte tuto verzi tetování. Pamatujte si, s jakým zařízením si kazety spojujete, zdůrazní to celou myšlenku. Můžete přidat obal alba, pokud je nápad na obrázku vaší oblíbené skupiny, takže sémantické zatížení bude jasné pouhým okem.

Pro chlapce i dívky se tetování doporučuje v jakémkoli z jeho provedení, hlavní věcí je vybrat si styl, který vám vyhovuje. Poraďte se s mistrem, abyste získali vynikající náčrt pro zvolené místo, a práce nesla pouze pozitivní emoce.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Článek je psán žurnalisty a je pouze informativní. Jestliže jste našli chybu a nebo nesouhlasíte s tím co je tu uvedeno, informujte nás contentvean@gmail.com.
KONTAKTUJTE NÁS