Tetování kazeta - VeAn Czech
Kazeta

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kazetu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kazetou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Kazeta s tetováním

Kolik nádherných vzpomínek se vybaví při zmínce o kazetách: jsou to diskotéky a nové písně, alba oblíbených interpretů a momenty, které jsou spojeny s hudbou nahranou na audio.Význam kazety ve formě tetování bude diskutován níže.

Ne každý si může pamatovat kazety jako součást svého mládí nebo dětství, protože jsou ozvěnou minulosti. Kazety, nahrazené CD a pak jednoduše přehrávači s vestavěnou pamětí, zůstaly jen připomínkou poměrně dlouhé éry nahrávání, toho, jak se hledala oblíbená kapela a očekávalo se vydání nového alba, ručního nahrávání. stopy na starém magnetofonu, převíjení pásky na tužku.

Tetování kazeta
Tetování kazeta
Tetování kazeta

Význam tetovací kazety

První význam kazetového tetování nám říká o lásce k hudbě.Milovník hudby, který oceňuje a respektuje dobrý zvuk, který miluje hudební skladby minulosti, bude vynikajícím kandidátem na takové tetování.

Kazeta nese symbol hudby minulosti, takže pokud jste fanouškem 90. a 2000. let, kazetová skica by byla skvělou volbou, která to znázorní. Jak může tetování vypadat? Jedná se o obrázek aplikovaný ve 3D nebo 2D formátu, zdobený nápisy, podepsaný jménem skupiny. Často se provádí černobíle nebo s mírným prolínáním vybledlých barev.

Samotnou kazetu lze také použít k provedení slova nebo věty. To může být:

  • Pamětní nápis.
  • Název písně.
  • Čas, který chcete zachytit.
  • Často je to nápis „Music“, oznamující lásku k hudbě.Zde lze také přidat srdce vyrobené ze stejného filmu. To je poselství tohoto předmětu, který svého času obsahoval soubor písní a nyní je symbolem nostalgických vzpomínek na minulost. Druhý význam je jen nostalgie po minulosti. Čili je to jak pocta letům minulým, tak vzpomínky na dobu minulou, na různé příběhy a momenty ze života, které bych si rád uchoval navždy v paměti. Pro někoho je tetovací kazeta spojena s prvním polibkem, pro jiného s relaxací s přáteli nebo lidmi blízkými srdci.

Tetování kazeta
Tetování kazeta

Nakreslete kazetu na tělo

Aby bylo vaše tetování originální, musíte si vybrat zajímavou možnost pro práci. Lze sem přidat další předměty z minulosti, jako je magnetofon nebo kazeťák, balónky, cukrová vata, květiny.

Uvolněný film na tetování vám připomene případy, kdy se kazeta zasekla a museli jste si ji sami opravit. Ať je to jakkoli, tento předmět naznačuje postoj k minulosti, že v srdci stále žije.

Kazetu můžete umístit na tělo vodorovně i svisle, pokud jsou na ní nějaké nápisy, pak bude důležité, aby byly čitelné a vhodně umístěné ve vztahu k ostatním. V opačném případě budete muset vybrat paletu barev. Obrázek tetování kazety nemusí být v šedých tónech, takže experimentujte a najděte ten nejlepší obrázek, díky kterému bude náčrt kazety okouzlující nebo brutální, sofistikovaný nebo drsný a stylový. Pokud plánujete vývoj obrázku, je vhodné rozhodnout o pozadí tak, aby doplňovalo celkovou kompozici. Kazet může být i několik, mohou být vějířovité, díky čemuž bude práce objemná.

Umístěné v kazetovém magnetofonu dílo najde svůj dokonalý obraz, takže zvažte tuto verzi tetování. Pamatujte si, s jakým zařízením si kazety spojujete, zdůrazní to celou myšlenku. Můžete přidat obal alba, pokud je nápad na obrázku vaší oblíbené skupiny, takže sémantické zatížení bude jasné pouhým okem.

Pro chlapce i dívky se tetování doporučuje v jakémkoli z jeho provedení, hlavní věcí je vybrat si styl, který vám vyhovuje. Poraďte se s mistrem, abyste získali vynikající náčrt pro zvolené místo, a práce nesla pouze pozitivní emoce.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.