Tetování klokan - VeAn Czech
Klokan

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Klokana?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Klokanem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Skica tetování klokana

Jeden z nejsilnějších vzpřímených představitelů světa zvířat, klokan je symbolem Austrálie.

Význam pro Australany je klokan nejpřímější, od starověku. Zvažte tetování s ním v každém smyslu.

Dostatečně vysoké zvíře s velkou silou, manévrovatelností, rychlostí pohybu, klokan má rád a překvapuje mnoho lidí jakéhokoli věku. Je těžké si něco takového představit. Člověk s tetováním klokana na kůži vynikne i svými vnitřními a vnějšími rysy.

Tetování klokan
Tetování klokan
Tetování klokan

Význam tetování klokan

Vysoká rychlost pohybu tohoto pro naši polokouli exotického zvířete byla od nepaměti překvapivá a úžasná.Síla vložená do skoku mu umožňuje rychle se pohybovat na velké vzdálenosti, získávat a zpomalovat rychlost téměř okamžitě. Nohy zvířete vám umožňují šlápnout na zem jakéhokoli typu, aniž byste si všimli větví, trnů a kamenů. Proto je první hodnotou rychlost. Může to být rychlost při rozhodování, výběru jakýchkoliv nákupů; kromě toho je to neodolatelnost, která je zvířeti dána kvůli dlouhým nohám. Nepřekonatelnost v problémech, kdy člověk nevnímá překážky a dosahuje svých cílů.

Síla je dalším znakem tohoto krásného zástupce fauny. Klokani jsou vynikající boxeři, zasazují ty nejsilnější rány, brání se před vlastním druhem i jinými zvířaty. Síla v člověku se může projevit jak ve vnitřním světě, tak jako vnější charakteristika. Vnitřní síla opět pomáhá vyrovnat se s problémy a docela snadno je překonat. Vnější síla je u sportovců vlastní, takže pro ně bude vhodná klokaní skica. Neméně populární tetování bude na těle boxera.

Tetování klokan
Tetování klokan

Manévrovatelnost, která vám umožní okamžitě uniknout nebezpečí a radikálně změnit průběh běhu.

Díky silným nohám se zvíře může prudce zastavit a vzdálit se nebezpečí. Hodnota pro člověka spočívá v tom, že je symbolem možnosti vyhnout se problémům s nebývalou obratností a asertivitou. Člověk najde řešení jakéhokoli problému, obchází potíže a vybere nejprosperující cestu.

Dalším významem je připoutanost ke svému dítěti, jeho ochrana před jakýmikoli potížemi, neustálá pomoc a podpora. Klokan dítě nosí, dokud není připraveno na samostatný život. Tetování klokana hovoří o odpovědnosti za děti a jejich život a osud.

Tetování klokan
Tetování klokan
Tetování klokan

Náčrt klokana a
jeho význam ze starověku

Pro domorodé obyvatele Austrálie bylo tetování klokana posvátným rituálem.

Nesla v sobě spojení s majitelem kresby, s jeho duchovní energií, dojatými touhami a myšlenkami. Tetování bylo ochranným symbolem: chránilo před strachy, chybami a potížemi, dodávalo svému majiteli odhodlání a odvahu. Takže bojovníci s tetováním klokanů získali velkou sílu a obratnost, odhodlání a odvahu ve všech záležitostech.

Tetování klokan
Tetování klokan

Vzor s klokanem na kůži

Vzor nanesený na kůži dodá sebevědomí, ozdobí vybranou oblast a udělá vás výjimečným.Výběr vhodného náčrtu bude poměrně jednoduchý, ale můžete si jej uspořádat jakýmkoli způsobem. Zde můžete přidat další zvířata, která dodají dílu barvu, bylo by také vhodné umístit kresbu přírody, stromů, vegetace na tetování, které je charakteristické pro oblast jeho bydliště.

Dílo lze navíc upravit přidáním nestandardních prvků. Mohou to být například městské momenty, krajiny hor a řek. Klokana ve stylu boxera vyzdobíte v rukavicích, v ringu nebo v tělocvičně u boxovacího pytle.

Přenos barev může být libovolný, protože neexistují žádné rámečky a preference. Pokud jde o velikost práce, bude vybrána výhradně pro oblast tetování. Můžete si vybrat výraznější místo nebo tetování schovat na místo veřejnosti nepřístupné.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.