Tetování koala - VeAn Czech
Koala

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Koalu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Koalou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Koala Tattoo-skica

Obrazy zvířat z dávných dob neslí velkou sémantickou zátěž, dodávalí svému majiteli sílu, inteligenci, moudrost, odvahu, klid a mnoho dalších vlastností.

Význam tetování koala nyní rozebereme.

Koala je vtipné roztomilé zvíře, význam tetování s ním nejčastěji vypovídá o jeho majiteli totéž, co můžeme říci o samotném medvědovi. Roztomilé zvíře, které svým vzhledem potěší dospělé i děti, má v podobě tetování stále své vlastní charakteristiky.

Tetování koala
Tetování koala

Význam tetování koala

Vzhledem k rozmanitosti světa zvířat si můžete vybrat jakoukoli postavu, ať už je to lev, slon nebo pes.

Koala také představuje laskavost, což vypovídá o nositeli tetování jako o dobromyslném a veselém člověku. Zvířecí zvyky jsou dostatečně roztomilé, takže nositel bude také pozitivní a laskavý člověk. Zde můžete přidat povahové rysy, například přátelskost, takže pokud odpovídáte popisu, je toto tetování pro vás.

Dalším povahovým rysem tohoto zvířete je jeho neuspěchaná povaha. Koala pomalu, ale jistě sbírá jídlo, jde do svého domova, kde odpočívá, pohybuje se pomalu, trochu líně. Co to o člověku vypovídá? Je to důvěra v jeho práci, stálost, neuspěchané rozhodování a řešení věcí. Všechny záležitosti projedná v klidu a se známými komunikuje v pohodě. Takového člověka bychom mohli nazvat pozitivním flegmatikem.

Tetování koala
Tetování koala
Tetování koala

Koala také miluje noční život, takže pokud máte tendenci chodit v noci nebo pracovat, pokud je vaší volbou tmavá denní doba, pak je pro vás tetování koaly to pravé.

Charakteristickým rysem je loajalita. Takový člověk bude věrný přátelům a rodině, svému přesvědčení a práci. Je zkrátka ztělesněním jednoduchosti a stability.

Pokud máte blízko k přírodě a většinu volného času rádi trávíte v lese nebo u řeky, je pro vás smysl toho tetování taký vhodný. Vzhledem k tomu, že koaly jedí rostliny, je to důstojný symbol vegetariánství, který vám umožní upozornit své okolí na svou volbu.

Koaly jsou také poustevníci. Samotářský způsob života nevyhovuje každému, takže pokud se rozhodnete nakreslit koalu, můžete symboliku tohoto způsobu života ještě zdůraznit. Tato zvířata jsou také vynalézavá a starostlivá, pokud jde o jejich potomky. Samostatnost šelmy může být také významem tetování, pokud to zákazníkovi vyhovuje.

Tetování koala
Tetování koala

Volby pro tetování koala
podle divek a chlapců

Holky si tetování tohoto zvířete vybírají nejčastěji z toho důvodu, že koala vypadá docela roztomile.

V podstatě je toto tetování vytištěno jako dekorativní, ale pochopení významu bude užitečné. Majitelka tetování je milá a soucitná dívka. Klid, láska k přírodě, možná meditace a jóga a láska ke zvířatům - to je portrét dívky s tetováním koaly.

U mužů je méně pravděpodobné, že koalu použijí pro svou kůži, ale pokud už se tak stane, je nejčastěji černobílá nebo v jednoduchých barvách a náčrt koaly bude jen skicovitý. Při obraně svého teritoria mohou být koaly agresivní, takže mužský význam tetování je taky přítomný. Kromě toho člověk s takovým tetováním na kůži neprojevuje lásku k davům lidí, má raději klid a samotu.

Tetování koala
Tetování koala
Tetování koala

Kde bude vhodné
nakreslit koalu na tělo

Dívky často dávají přednost zábavným a milým tetováním, protože tetování přednostně padnou buď na ruku (může to být ruka, předloktí nebo rameno), nebo na nohu (holeň, stehno).

Pokud dívka nosí krátké košile a trička, je dobrým řešením malé tetování na břiše. Samotné dílo může být kolorováno a zdobeno lesní vegetací, v níž zvíře žije, rákosí a květiny, stejně jako další zvířata se mohou stát dalšími prvky díla. Jako pozadí lze zvolit stromy, které by mohly být domovem koaly.

Chlapi si objednají tetování koaly v drsnějším provedení, aby zdůraznili agresivitu a tvrdost. Tetování je provedeno v černé a bílé barvě. Pokud jde o dobrosrdečnost, lze přidat i pestré barvy. Velikost práce pro muže i dívky se může lišit: vše závisí na preferencích zákazníka.

Můžete si vybrat skicu online, která vám umožní ponořit se do světa rozmanitosti, ale každou práci můžete zdokonalit vlastními nápady. Vyberte si sami nebo se s námi poraďte, aby dílo odráželo všechna vaše přání.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.