Tetování kočky - VeAn Czech
Kočky

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kočku?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kočnou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtky koček

V mnoha kulturách věřili, že kočka je obdařena magickou mocí, mnozí toto zvíře uctívali, mnoho koček a kocourů považovali za posvátná zvířata.

Kočky byly uctívány zejména ve starověkém Egyptě, kde symbolizovaly ženskost, plodnost a mateřství. Kočka byla také považována za strážkyni měsíce a přemožitelku zla. Mnoho egyptských bohyň bylo zobrazováno s kočičí hlavou nebo s kočičí siluetou v celé délce. V Egyptě byly za posvátné považovány nejen kočky, ale i kocouři. Magickou mocí však byly obdařeny pouze kočky.

Kočky byly v orientálních zemích považovány za posvátná zvířata. Obyvatelé Thajska věřili, že právě siamské kočky mají magickou moc a že právě tento druh koček je pro ně posvátný. Kočky byly v Číně a Japonsku považovány za symbol dobra a lásky a byly uctívány jako součást každého domu. Buddhisté považovali kočky a kocoury za strážce chrámů, byli vždy v úctě.

Tetování kočky
Tetování kočky
Tetování kočky

Interpretace snímků koček

Tetování kočky nebo kočky má mnoho interpretací, nejzákladnější jsou:

  • Samolibá, vtipná, svobodomyslná;
  • Záhada, tajemství, mystika;
  • Rychlost, obratnost a sebedůvěra;
  • Symbol útulnosti, něhy a tepla;
  • Půvab, sexualita a lstivost.Pro tetování kočky si můžete vybrat naprosto jakýkoli styl, techniku nebo možnost. Například v egyptské verzi kočky zobrazované většinou pouze v černé barvě se kočičí tělo protahovalo s ladným prohnutím hřbetu. Takový obrázek vypadá docela elegantně. Kočky jsou také zobrazovány při skákání, tento obrázek symbolizuje odolnost vůči jakékoli situaci, protože kočky obvykle s jistotou dopadají na nohy. Tetování, na kterém dobře živené velké kočky představují rodinné pohodlí a nenáročnost člověka. Mnohým se líbí vzhled kočky Cheshire ze slavné pohádky “Alenka v říši divů”, zejména tato kočka přitahuje všechny svým tajemným velkým úsměvem. Tento obraz vypovídá o moudrosti člověka, o jeho moudrosti a důvěře.

Tetování zobrazující kočky nebo koťata jsou obvykle vlastní dívkám, ale i muži si často nechávají zobrazovat kočky na svém těle. Dámské siluety a obrázky koček jsou většinou buď půvabné a ladné, nebo roztomilé a huňaté čumáčky těchto zvířat. Muži naproti tomu dávají přednost představení koček v přísnější podobě, jejich obrazy mají často agresivní, dravý vzhled nebo s nějakým přídavkem. Tyto obrázky na těle muže vypovídají o jeho individualitě a ukazují, že má svá vlastní pravidla života a nepotřebuje ostatní.

Tetování kočky
Tetování kočky

Výběr místa pro náčrtek

Mnozí z nich nejsou lhostejní k náčrtkům koček, vybírají nejvhodnější obraz zákazníci přemýšlejí, kde by bylo lepší udělat kresbu, aby vypadala krásně, zajímavě a přitahovala pozornost.


Ženská část dává přednost obrázku na lopatkách, na takovém místě bude vypadat velmi originálně a zároveň jemně kočičí obličej nebo hlava. Elegantně bude na lopatce vypadat i malá kočka egyptského typu. Mnoho žen si dává kočku na podbřišek, velmi elegantně na tomto místě bude vypadat malá kočka zakřivená dozadu. Jak ženská polovina, tak silnější pohlaví vycpávají na nohy obrázky koček. Oblast nohou umožňuje vycpat kočku v plné výšce, ve skoku, v různém stylu a s různými doplňky. Nejpůsobivější obrázky koček jsou nejčastěji provedeny na zadní straně, kde je dostatek prostoru pro oživení kočičího náčrtu libovolné velikosti. Pokud chcete získat tetování s kočkou, ale nemůžete si vybrat nejvhodnější místo, tatér vám rád pomůže a poradí, kde nejlépe znázornit váš oblíbený náčrtek.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.