Tetování kolečka - VeAn Czech
Kolečka

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kolo?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kolem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtek kola

Jedním z nejvýznamnějších symbolů používaných v tetování je kolo.Je to kruhový symbol a jako takový má svůj význam. Co to znamená? Podívejme se na to níže. Pro tetování lze použít naprosto libovolné kolo:

  • Kolo jízdního kola.
  • Kolo automobilu.
  • Kolo vozíku.Umělecká díla se také mohou lišit typem a vzhledem, např. někdo může preferovat kolo, které vypadá jako dřevo, zatímco jiný může dávat přednost kolům pro sportovní vozy.

Tetování kolo
Tetování kolo
Tetování kolo

Význam tetovacího kola

Od pradávna znamená kolo štěstí, harmonii, úspěch a prosperitu, je amuletem a ochranou před všemi druhy problémů a nepřízní osudu.Tuto hodnotu má od dob, kdy místo dálnic a rychlých aut jezdily vozy a koně po polních cestách. Už tehdy mu lidé přikládali tento význam, protože kolo jim umožňovalo přivézt zboží na prodej, jídlo do domácnosti, potravu pro domácí zvířata i pro sebe. Vozík pomáhal lidem vydělávat a přežívat a kolo bylo jeho hnací částí, bez níž se nemohli pohybovat.

Kolo jako symbol štěstí se od svého vynálezu měnilo ve své struktuře a detailech. Ale jeho význam, kruh, nekonečnost a opakování, zůstal stejný. Takové je toto dílo a takové je jeho poselství: návrat k počátku, nekonečnost možností, koloběh života. V současné době ve světě tetovacího umění nese kolo tento význam již dlouhou dobu. Pokud to víte, můžete si design kola přizpůsobit tak, aby odrážel vaši podstatu.

Znovuzrození a obnova jsou také významem tetování kola, protože kolo se vždy vrací do původního bodu, odkud začalo svůj pohyb. Pro mnohé je rychlost vhodná jako význam, který vám umožní poukázat na vaše povahové vlastnosti: rychlost myšlení, vnímání, řešení problémů, rozhodování atd.

Tetování kolo
Tetování kolo

Do významu této hnací části každého vozidla se od pradávna vkládá také moudrost.

Je také důležité si uvědomit význam sluneční energie, která naplňuje nositele tetování. Jedním z nejznámějších děl v tetovacím průmyslu zobrazených v nákresech je hromové kolo boha Peruna, což je pohanský bůh hromu a blesku. Byl patronem válečníků a vojáků a podle legend byl spravedlivý, ale přísný.

Námořníci používají kolo jako podobné označení ke kormidlu, které znamená "kolo" a "kormidlo". Znamení pro námořníka v podobě kola je velmi důležité, protože nese význam návratu domů, plavby kolem světa, která skončí v místě odjezdu.

Ruské kolo se často objevuje i na kůži nadšenců do tetování. Nákres kola tohoto typu znamená relaxaci a zábavu, ale také stejný cyklus a nekonečno, protože při samotné jízdě máte možnost projet celý kruh, shora dolů.

Někteří klienti si objednávají neúplné kolo připomínající písmeno "c", které vypovídá o touze přerušit kruh, dostat se z něj. Může vypovídat o změně životního stylu, hledání nových příležitostí a známostí. Otevřený kruh je také talismanem pro mnoho lidí, kteří objevují nové schopnosti.

Permanens smink
Permanens smink
Permanens smink

Náčrt kola na těle

Kolečko lze umístit na libovolné vhodné místo.Nejčastěji se jedná o ruku, a to jak u chlapců, tak u dívek. Zde bude práce viditelná a okamžitě upoutá pozornost. Co se týče typu kola, lze jej nalézt v jakémkoli typu. Například pokud se jedná o kolo vozíku nebo volant, jsou opravdu spíše na zápěstí, ale ruské kolo lze aplikovat na stehno. Podobné detaily pro sportovní vozy by byly vhodné na předloktí, kde by mohl být umístěn celý kus, například s poloosou.

Barevná práce se vyskytuje ve všech paletách, méně často jasná a barevná, častěji monochromatická se stínováním. K doplnění významu může být přidán i nápis nebo může být doplňkem. Velikost kolového tetování často není velká, ale je viditelná na exponované části kůže. S naší pomocí můžete zvolit libovolný způsob skicování, díky němuž bude dílo jedinečné.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.