Tetování kolibřík - VeAn Czech
Kolibřík

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kolibříka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kolibříkem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Kolibřík tetování vzory

Tetování kolibříka je nejoblíbenější ze všech ptáků.

Kolibřík je neuvěřitelně krásný a půvabný pták, jehož obraz znamená lásku a radost ze života. Tetování kolibříka má podobné označení jako ostatní ptáci, stejně jako všichni, představuje svobodu. Obrázek je obvykle proveden v jasných, pestrých barvách na pohyblivých částech těla (zápěstí, noha, předloktí). Navzdory svému malému vzrůstu má kolibřík překvapivou a jedinečnou krásu. Tento drobný pták je známý po celém světě, přestože se vyskytuje pouze v horkém podnebí Střední a Jižní Ameriky. Vzhledem k tomu, že tento pták není tak běžný, nemá mnoho označení.

Tetování kolibřík
Tetování kolibřík
Tetování kolibřík

Význam ptáka u různých národů

Kolibřík je ztělesněním lehkosti, krásy, úcty a něhy.

Má zajímavou schopnost létat na místě a pozpátku, což jiným ptákům není dáno. Právě tato schopnost a její neobvyklá velikost přitahují pozornost lidí. Kolibříci jsou spojováni s božstvy, protože se věří, že mají magickou moc.

Tetování kolibřík
Tetování kolibřík

Obraz jeho peří je
symbolem vášnivé lásky.

Kolibříci mají velmi rychlý let a neuvěřitelnou obratnost.

Tetování s tímto ptákem je často interpretováno jako láska k životu a radostné emoce. To je znamení síly a velké energie a odkazuje na plnění úkolů různé obtížnosti. Dalším zajímavým označením tetování kolibříka je sexuální energie člověka a jeho pohoda. Tetování kolibříka představuje kolibříka, který se vznáší nad květinou a pije její nektar, což také představuje sladké milování.

Tetování kolibřík
Tetování kolibřík
Tetování kolibřík

Staří Aztékové tyto ptáky uctívali.

Považovali tohoto malého, úžasného ptáka za božstvo.

Na karibských ostrovech kolibřík označoval bohatství a rozmanitost flóry.

Indiáni věřili, že kolibříci létající v párech představují duše zamilovaných párů, které spolu zůstávají i po smrti.

Pojmenovali je podle živých drahokamů nebo létajících květin a spojovali je s láskou. O tomto kouzelném ptáku si také rádi vyprávěli mnoho legend, příběhů a mýtů. V těchto příbězích vystupoval pták jako velmi statečná postava, která pomáhala lidem uniknout suchu. Říká se o něm, že je to moudrý pták, který dokáže vyřešit každou Boží hádanku a který bude ve jménu spravedlnosti bojovat do posledního dechu. Díky těmto mýtům naznačuje tetování kolibříka, že člověk je stejně tak schopný překonat všechny obtíže na své životní cestě.

Tetování kolibřík
Tetování kolibřík
Označení ženy, označení muže

Tetování zobrazující kolibříka je plné pozitivity, optimismu a říká, že muž je otevřený a energický.

U žen jsou nejoblíbenější kolibříci, motýli a květiny. Slabší polovina kolibříka totiž označuje lehkost a neuvěřitelnou ladnost. Muži si pro tetování vybírají obrázek kolibříka. Ačkoli se v mužském tetování často objevují tmavé barvy a určitá agresivita, kolibřík se nemění, stále představuje mír, štěstí a péči. Kolibřík je také symbolem vzácnosti, radosti a zářivého ornamentu. Tento úžasný pták má asi 300 druhů a všechny jsou jedinečné, s individuálním zbarvením, ocasem atd. Každá osoba si může vyzvednout jedinečný obrázek ptáka. Vzhledem k tomu, že kolibříci jsou neustále v pohybu, místo pro aplikaci obrázku zvolit stejný mobil. Může to být zápěstí ruky, holeň nebo chodidlo, tyto části jsou u člověka nejpohyblivější, a proto se kolibřík zdá být živý a dynamický.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.