Tetování Kolo - VeAn Czech
Kolo

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kolo?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kolem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací skici na kole

Tato nejoblíbenější forma dopravy je dobrým pomocníkem pro tetování.Kolo je univerzální a ke své práci vyžaduje ve většině případů pouze vaše úsilí, je spolehlivé a jednoduché. Jaký význam v podobě tetování má? Zkusme na to přijít níže.

Takže první a nespornou hodnotou je kolo samotné. To znamená, že toto tetování ocení fanoušci cyklistiky, amatérští cyklisté i profesionální sportovci.

Vzhledem k tomu, že v moderním světě existuje mnohem více stylů cyklistiky, a tedy i fanoušků každého z nich, je rozmanitost tetování i jízdních kol prostě nemyslitelná. Pokud tedy máte rádi aktivní životní styl, pohyb je pohodlný, rychlý a hlavně šetrný k životnímu prostředí, je toto tetování pro vás. Nese v sobě také podstatu ochrany přírody před škodlivými látkami, které kazí přírodu a uvolňují se z aut.

Dalším významem symbolu jízdního kola je pohyb vpřed. Na kole se totiž ve většině případů, kromě pohybu vpřed, nedá nic dělat. To tedy ukazuje na cílevědomost a nezlomnost člověka. Majitel tetování na kole si v životě vybral svou cyklostezku a jde po ní dál. Kolo je vozidlo s nízkou rychlostí, proto tetování na kole také naznačuje, že se člověk pomalu, ale jistě pohybuje vpřed, pohybuje se stabilně, krok za krokem.

Tetování Kolo
Tetování Kolo

Dalším významem je člověk, který je „easy-going“, což naznačuje jeho rychlou reakci na události kolem něj.

Může snadno cestovat, stěhování ho neděsí, práce se služebními cestami je pro něj výborným řešením. Pokud někdo hledá práci ve svém regionu, neodmítne výhodnou nabídku ani na dálku.

Mobilita jako životní styl naznačuje další rys tetování na kole.

Tento člověk, který je majitelem zaměstnání, je často neposedný, milovník dobrodružství a cestování. Je výborný turista a chodit ven se stanem je pro něj stejně běžné jako jít do obchodu. Je to člověk milující svobodu, kterého je těžké s něčím spojit s konkrétním místem, ať už je to domov nebo práce.

Často lidé, kteří si takové tetování dělají pro sebe, jsou milí a vstřícní, rádi vás vezmou na cestu. Jejich hlavním krédem je mít radost z pohybu.

Kolo může být dětské, stejně jako tetování vyrobené v odpovídajícím stylu. To může symbolizovat dětství, protože paměť se provádí na kůži. Tetování na kole a dítě může být provedeno na počest narození dítěte nebo jeho vyrůstání.

Tetování Kolo
Tetování Kolo
Tetování Kolo

Co může být
náčrt jízdního kola

Pokud má být práce aplikována na kůži dívky, tetování na kole bude ve většině případů provedeno v realistickém, sofistikovaném a sofistikovaném stylu.Volba je samozrejmě pouze na zákazníky, protože je mnoho případů, kdy pracuje naopak velkými tahy, tučným tahem. Ve většině případů je však preferována jemnost.

Drsnější a drsnější práce čeká mistra tetování, pokud je zákazníkem muž. Přibudou ostřejší a větší linie, kontrastnější barvy. Tetování však může být jemné, vše závisí na přání klienta. Práce může být také provedena v jasných a zajímavých odstínech, barevné schéma může být zcela neobvyklé. Chcete-li svou práci ozvláštnit, měli byste:

  • Změňte barvy.
  • Přidejte nápis k předmětu nebo vedle něj.
  • Přidejte do obrázku chuť, čímž změníte klišé.Výběr stylu zde může být naprosto jakýkoli, od neo-tradičního až po abstraktní umění a geometrii. Kolo se perfektně hodí do posledně jmenovaného stylu, protože má ve svém složení všechny geometrické detaily. Velikost tetování závisí na části těla, kterou se rozhodnete tetovat. Velikost si nepochybně bude diktovat sám zákazník, stejně jako množství práce: skica kola snad jen doplní již existující tetovací obrázek na těle a stane se prvním prvkem, který bude aplikován, a v budoucnu kresba bude větší a bohatší o další detaily a předměty.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.