Tetování Kolovrat - VeAn Czech
Kolovrat

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kolovrat?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kolovratem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací návrh - Kolovrat

V oblasti uměleckého tetování je značná poptávka po nákresech Kolovrata.Jaký je význam tohoto slova? Oddělením tohoto slova získáme: kolo - to je kolo, a -vrat - to je rotování. Hlava rotoru je vždy zobrazena se sudým počtem paprsků a paprsky mohou směřovat buď doprava, nebo doleva.

Tetovací náčrtek Kolovrata si stejně často vybírají muži i ženy. Proč je tento obraz tak přitažlivý a jaká je jeho interpretace? Jak správně zobrazit Kolovrat, v jakých barvách a na jakém místě? O tom se dozvíte v tomto článku.

Tetování Kolovrat
Tetování Kolovrat
Tetování Kolovrat

Trocha historie

Znamení Kolovratu je již od starověku poměrně silným symbolem.Zvláštní pozornost je věnována tomu, kterým směrem paprsky směřují.

Paprsky rotorové hlavy směřovaly doprava:

  • Znamení plodnost a prosperity;
  • Čisté myšlenky a záměry člověka;
  • Znak sil světlé strany;
  • Úcta k předkům.Paprsky Kolovrata směřující na levou stranu:

  • Ostrá intuice;
  • Schopnost předvídat budoucnost;
  • Pocit nadpozemských sil.Kolovrat má sudý počet směrovaných paprsků. Každé číslo mělo svůj význam: čtyři paprsky – člověk si přeje ovládnout oheň, šest – komunikace s vyššími silami, osm – silná energie slunce.

Tetování Kolovrat
Tetování Kolovrat

Význam tetování Kolovrat

První označení Kolovratu v oblasti tetování – cyklická povaha veškerého života, nekonečné opakování života stále dokola.Předpokládá se, že obraz Kolovratu dodává svému majiteli zdraví, sílu, zlepšuje jeho ducha, přizpůsobuje se pozitivnímu.

Mužnost – další výklad spojený s tím, že od pradávna je znamením slunce a slunce ztělesněním mužnosti. Kolovrat taký znamená plodnost.

Tetování Kolovrat se často používá jako talisman, který nejen chrání svého majitele, ale také mu pomáhá překonat obtíže.

Tetování Kolovrat
Tetování Kolovrat
Tetování Kolovrat

Mužský nebo ženský Kolovrat

V jakém směru jsou paprsky hlavy rotoru, určuje znak může a ženy.Kolovrat, jehož paprsky směřují napravo (po směru hodinek), je ženským znamením, znamením růstu, doplňování, zárodku.

Kolovrat, jehož paprsky se pohybují proti směru hodinových ručiček (nalevo), je mužské znamení, které představuje návrat ke kořenům, odmítnutí sil temnoty a špatných myšlenek. Symbol Kolovratu zobrazený v kruhu představuje vesmír a působí jako mocný amulet, který zvyšuje sílu člověka.

Tetování Kolovrat
Tetování Kolovrat
Možnosti zobrazení Kolovratu

Tetování Kolovratu se zpravidla provádí v černé barvě, ale často se setkáváme i s Kolovraty červenými, bílými nebo ohnivě oranžovými.Obrázek může být doplněn různými runami, avšak při výběru runy je třeba být opatrný, protože silně ovlivní hodnotu tetování.

Kolovrat vypadá dobře na každé části těla, ať je to zápěstí, rameno, krk nebo prsa. Při výběru části těla, která má být tetována jako Kolovrat, neexistují žádná omezení. Pokud se nemůžete rozhodnout, kam tetování Kolovrat aplikovat, poraďte se s mistrem. Mistr vám poradí, na které části vašeho těla bude tetování Kolovrata vypadat nejefektněji.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.