Tetování komiksových postaviček - VeAn Czech
Komiksové postavičky

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Komiksové hrdiny?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Komiksovými hrdiny?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtky
komiksových postaviček

Superhrdinové jsou nám známí už od dětství z našich oblíbených komiksů.Batman, Superman, Spider-Man, Wolverine, Joker a tak dále, všechny tyto postavy zná každý, mnozí se snaží napodobovat své idoly, mnozí se prostě rádi seznamují s novými dobrodružstvími hrdinů. Vesmír komiksů je neuvěřitelně populární po celém světě, není divu, že tato popularita dosáhla oblasti tetování. Tetovací náčrtky komiksových postav jsou neuvěřitelně populární, mnozí se zajímají o to, jaké označení se skrývá za těmito tetováními.

Tetování komiksových postaviček

Označení v tetování
hrdinové komiksů

Bat-man.

Nejslavnější hrdina, který se poprvé objevil v komiksech v roce 1939. Známým bojovníkem za spravedlnost je „jiné já“ Bruce Wayna, který žije v Gothamu. Temný rytíř noci nemá superschopnosti, jeho trik spočívá v důkladné znalosti bojových umění a také v moderních technologiích, které používá. Proto je tetování s Batmanem znamením sebevědomí, odvahy a vtipu.

Kromě samotného superhrdiny tetování často obsahuje obrázek loga: černý ovál se žlutým pozadím, na kterém se nachází netopýr. Zpočátku byl superhrdina v šedém obleku, který doplňoval žlutomodrý plášť. Od té doby se kostýmy mnohokrát změnily. Batmana dnes zná každý svým ponurým černým oblekem, nechybí ani náčrtky tetování, na kterých je vyobrazen temný rytíř spolu s Robinem, asistentem a přítelem na částečný úvazek. Robin je ztvárněn v barevných kostýmech, což efektně zdůrazňuje ponurý vzhled Batmana.

Tetování komiksových postaviček
Tetování komiksových postaviček
Tetování komiksových postaviček

Žolík.

Super padouch s pověstným úsměvem. V historii komiksu je hlavním protivníkem temného rytíře, se kterým znovu a znovu bojuje. Na základě historie komiksů Joker vykrádal obchod a byl vyděšen hrdinou, který se náhle objevil, v důsledku čehož se padouch zhroutil v kyselině. Proto má Joker zelené vlasy, bílou pleť a šílený výraz, který se mu nespouští z tváře. Ale i přes negativitu postavy má darebák neuvěřitelně vysokou inteligenci a má dobré schopnosti pro vynálezy. Na základě toho tetování s touto postavou znamená genialitu a vysoké duševní schopnosti, které mohou někdy dosáhnout šílenství.Také kvůli obrazu šaška, který Joker nosí, tetování hovoří o duplicitě a často používané mazanosti. Dalším označením tetování s padouchem je nezranitelnost, protože padouch si po pádu do kyseliny vytvořil imunitu vůči toxickým látkám.Věrnost svým zásadám, neposlušnost vůči druhým, schopnost nahlédnout do samé duše a srdce je také označení toho, Joker tetování.

Tetování komiksových postaviček

Harley Quinn.

Věrná přítelkyně Jokera. Harley má neuvěřitelnou flexibilitu a sílu, takže tetování s jejím obrázkem znamená sílu osobnosti a ducha. Quinn je také neobyčejně chytrá a svůdná.Harley ze známého filmu „Sebevražedný oddíl" nese označení nebojácnost, síla a ochota obětovat se. Existují obrázky Harleye s přítelem jménem Poison Ivy. Blízký přítel Quinna odměnil schopností odolávat všem jedům, což Harleyho ještě více posílilo. Nositelný obraz dvou věrných přítelkyň nese interpretaci oddanosti a také neuvěřitelnou výdrž. Quinn a Joker v tetování nesou interpretaci tragické lásky, protože Joker používal dívku výhradně pro své vlastní účely. Existují také náčrtky tetování nikoli samotné hrdinky, ale jejích symbolů: kosočtverců, černého srdce a nápisu "shnilý" (shnilý).

Tetování komiksových postaviček
Tetování komiksových postaviček
Tetování komiksových postaviček

Deadpool.

Neuvěřitelně upovídaná osobnost s cynickým smyslem pro humor. Tento hrdina, stejně jako známý Wolverine, byl experiment. Hlavní schopností Deadpoola je schopnost regenerace, je schopen obnovit jakoukoli poškozenou oblast těla. Na základě toho může tetování s jeho obrazem znamenat emocionální a fyzickou nezranitelnost.Hrdina má zvláštní smysl pro humor, který lze zobrazit na majiteli tetování. Deadpool si navíc uvědomuje, žežije v komiksovém vesmíru, takže tetování s jeho podobiznou může znamenat vystřízlivění a čistou mysl. Deadpool je na to sám a nechce měnit strany. V tomto případě je tetování interpretováno jako neutralita, objektivita a opatrnost člověka.

Tetování komiksových postaviček

Jed.

Největší padouch v historii komiksu. Mimozemský parazitický organismus s děsivým vzhledem. Tvor se chová jako antihrdina, který má jediný cíl – zabít Spider-Mana. Nezastaví se a nikoho v cestě neušetří, nelze ho zastavit, natož chytit. Antihrdina má schopnost maskovat se za jakékoli prostředí. Posednutím člověka je schopen proměnit ho v samotné zlo. Pouze teplo a síla zvukových vln jsou schopny vytáhnout Venom z lidského těla. Navzdory skutečnosti, že Venom je darebák, tetování s jeho obrazem nese řadu pozitivních vlastností. Je nezvykle selenový a velmi houževnatý, navíc dokáže lidi ovládat silou myšlenky. Antihrdina jde za svým cílem a nikdo ho nemůže zastavit.Nebojácnost, odhodlání, vysoká inteligence, silný charakter a mazanost jsou nejzákladnější interpretace tetování Venom.

Ve světě komiksů je mnohem více hrdinů a antihrdinů. Tetování s jejich obrázky zpravidla nese výklad související přímo s charakterovými rysy samotné postavy. Ale kromě označení jsou tetování s komiksovými postavami velmi originální a velkolepou ozdobou těla.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.