Tetování kompass - VeAn Czech
Kompass

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kompas?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kompasem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Kompass- navrh tetování

Význam tetování s kompasem je tak rozmanitý, že stojí za to jej před aplikací na kůži pečlivě prozkoumat.

Za tímto účelem je třeba nahlédnout do našeho informativního článku.

Samotný kompas je nepostradatelným doplňkem námořníků, vojáků, cestovatelů, turistů a mnoha dalších lidí. Ukazuje směr, kterým se máte ubírat, a brání vám v odbočení z kurzu. Jednoduchost jejího ovládání je vzhledem k jejímu významu a nezbytnosti dechberoucí. Byl vynalezen v době, kdy neexistovala letadla ani automobily, a přesto je stále stejně jednoduchý a elementární, skládá se jen z několika částí.

Tvar kompasu je často kulatý, s výjimkou specifických modelů. Může mít různé rozměry a průměry a obsahuje i další základní měřidla, která umožňují pohodlnější pocit při cestování stovky kilometrů od civilizace. K dispozici jsou náramkové a palubní kompasy, námořní varianty a pro cestování po souši. Ale význam zůstává stejný - je to schopnost vědět, kam jít.

Tetování kompass
Tetování kompass
Tetování kompass

Význam tetování kompasu

Kompas symbolizuje rovnováhu, protože hlavním rysem tohoto doplňku je právě to, že pro získání přesných informací musí být kompas v ruce vyvážený.Vyváženost umožňuje člověku být klidný, činit vyvážená rozhodnutí, aniž by zanedbával detaily jakéhokoli problému. Rovnováha v tetování s kompasem naznačuje váš charakterový rys, který bude pro ostatní nápadný. Tuto hodnotu lze považovat za první z několika.

 1. Jistota.
  1. Je to přece kompas, který umožňuje získat jistotu a klid. Pokud víte, kam chcete jít, bude cesta snazší a klidně se dostanete na správné místo. Jistota ve volbě životní cesty, povolání atd. Je ukazatelem sebedůvěry a zralosti člověka. Dá se o něm říct, že “ví, co chce”. A nejen to, je na cestě ke svému cíli.
 2. Odhodlaný nebo cílevědomý.
  1. Může být dobrým pomocníkem v podnikání nebo, shrnuto, v celém životě. Hodnota tohoto typu významu bude vypovídat o majiteli tetovacího kompasu, jak je přesvědčen o svých činech, ví, co má dělat dál a jakým směrem se má člověk pohybovat. Tento kompas naznačuje účel cesty, protože člověk, který si vybere náčrtek kompasu pro tetování, bude dobrým pomocníkem při řešení jakékoli situace. Může být také učitelem nebo vychovatelem, který dětem ukazuje začátek cesty.
 3. Další vlastností je loajalita.
  1. Existuje dokonce podobné rčení, které zní takto: "Věrně k pólu, jako střelka kompasu". Osoba s takovým tetováním tak získává význam, který zahrnuje věrnost. Může jít o loajalitu k nějaké věci, lidem, preferencím nebo životnímu názoru.

Kromě toho nemůžeme vyloučit, že tetování s kompasem používají ti, kteří rádi cestují, hledají dobrodružství, často se pohybují, totéž platí pro námořníky, průzkumníky a objevitele. Všichni používají tu či onu techniku, která nakonec funguje jako kompas. Tetování může vypadat jako starý námořnický motiv, nebo se může jednat o moderní zařízení se spoustou dělení. Příslušenství na těle může být malé, kopírující originál, s kompaktním průměrem. V závislosti například na štětci, kde se takové tetování nejčastěji používá, se volí i velikost náčrtu.

Tetování kompass
Tetování kompass

Kompas nemá mnoho barev, takže bude mít jednobarevný design s červeným nádechem na střelce.Práci však můžete doplnit o libovolné detaily:

 • Loď, pokud se vám líbí námořnická tématika.
 • Prérie, která volá po dobrodružství.
 • Lesy a hory, kde je kompas věrným přítelem.Pokud má zákazník zájem o živý obraz, může si namalovat libovolný vzor. Proto si prohlédněte co nejvíce příkladů již provedených prací na těle, abyste určili pro sebe nejvhodnější variantu. Záleží na vás, zda se jedná o plochý nebo trojrozměrný design, a my vždy rádi pracujeme podle vašich požadavků.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.