Tetování návrhy kormidla - VeAn Czech
Kormidlo
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy kormidla

Kormidlo je velmi populární tetování mezi námořníky, ale dnes může toto zobrazení zdobit tělo každého zájemce, ať už muže či ženy.

Jak jste již pochopili, tetování kormidla je mužským zobrazením, které symbolizuje, že člověk, jehož tělo zdobí kormidlo, je vůdcem.

  • Kromě vůdcovství, tetování kormidla symbolizuje volbu člověka. To znamená, že majitel tetování si sám vybral svou životní cestu a jen on má právo platit za své chyby. Tetování vyjadřuje připravenost člověka čelit jakýmkoli zkouškám, které mu osud předurčil.
  • Tetování návrhu kormidla také říká, že majitel tetování miluje dobrodružství a cestování.
  • Návrh kormidla s kotvou symbolizuje cílevědomost člověka. Lidé s takovým zobrazením obvykle směřují k stanovenému cíli, nemění kurz a nehledí na překážky. Podobný význam nese návrh kormidla s lanem.Tetování kormidla může být provedeno v realistickém stylu, nebo s prvky fantazie. V každém případě kormidlo charakterizuje lidi, kteří milují svobodu a vedení.

tetování návrhy kormidla
tetování návrhy kormidla
tetování návrhy kormidla

Varianty provedení kormidla

Návrh kormidla může být proveden v jakémkoliv preferovaném stylu.

  • Old school; New school - populární styly v oblasti tetování. Volbou jednoho z těchto stylů si vyberete jasnou, barevnou tetování. Hlavní rozdíl je v tom, že tetování kormidla ve stylu old school bude spíše střídmé. Naproti tomu styl new school se vyznačuje volnějším vyjádřením námětu. Tetování v těchto stylech často doplňují zobrazení růží, stužek nebo citátů. Kormidlo mohou zdobit bouřlivé vlny nebo jiné detaily dle přání.
  • Dotwork; Linework - vyznačují se svou střídmou a stručnou povahou. U stylu dotwork bude obrázek proveden pomocí mnoha teček, linework je charakteristický přímými čarami, z nichž je vytvořen obraz. V tetováních těchto stylů budou převládat především černé nebo šedé tóny. Pokud si přejete barevnější zobrazení, tetování může být doplněno akvarelovými skvrnami.
  • Ve stylu trash polka bude kormidlo vypadat velmi neobvykle a dokonce provokativně. Všechno je o barevných kontrastech, protože trash polka se vyznačuje použitím především červené a černé barvy. Tento styl připomíná koláž z množství obrázků a nápisů v novinovém písmu.
  • Velmi často se setkáváme i s realistickými tetováními kormidla. Tetování ve stylu realismu vždy vypadají velmi efektně a přitahují zvláštní pozornost.Bez ohledu na styl, ve kterém bude tetování provedeno, kormidlo se stane krásnou ozdobou na vašem těle.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.