Tetování koruna - VeAn Czech
Koruna

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Korunu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Korunou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Vzory tetování koruny

Aby lidé upoutali pozornost svého okolí, zdobí si často svá těla různými tetováními.

Nepochybně se jim to podaří, protože na člověka s tetováním je vždy velká pozornost lidí kolem něj. Jedním z oblíbených tetování, které nepochybně přitahuje oči ostatních, je obraz koruny. Od starověku se věří, že koruna znamená autoritu, velikost, moc, znamení, že osoba patří k vysokému rodu. Koruna je často vykládána jako touha člověka ke vládě. V některých případech může být koruna také symbolem bohatství a odhodlání zvítězit nebo znamením, že nositel je odhodlán dosáhnout nějakého cíle.

Tetování koruna
Tetování koruna
Tetování koruna

Historie

Mnoho náboženství a kultur používá korunu jako znamení moci.

Podle popisů starověkých kultur patřila koruna vždy bohům a byla znamením božského původu. V mytologii starověkého Řecka nosil Apollón vavřínový věnec, který byl považován za korunu. V křesťanské kultuře je znakem koruny nimbus andělů a svatých a trnová koruna Ježíše Krista. Katolíci na obraze Panny Marie zobrazují korunu jako neobvyklý nimbus, který v obrysech připomíná korunu. V některých zemích je koruna již od starověku znakem monarchie. Často je zobrazován na státních erbech a papírech. Například španělský erb zdobí obraz lva s korunou na hlavě. Panovníci dodnes nosí na hlavě korunu, aby demonstrovali svou moc. Ve středověku byla koruna zobrazována na rytířské zbroji. Obraz koruny však připadl pouze urozeným rytířům, kteří si ji věrně zasloužili.

Tetování koruna
Tetování koruna

Význam tetování koruny

Obraz koruny zpravidla znamená moc, touhu vést a být vždy na vrcholu.

Význam koruny se však může lišit v závislosti na dalších prvcích.

 1. Koruna a srdce.
  1. Toto tetování si obvykle vybírají zamilované páry na znamení vzájemné oddanosti, věrnosti a lásky.
 2. Pokud je srdce zobrazeno pod korunou.
  1. Takové tetování znamená talisman pro štěstí.
 3. Želva s korunkou.
  1. Značí dlouhověkost a klidný život. Tento snímek k nám přichází z Koreje.
 4. Keltská koruna.
  1. Tetování tvoří ruce držící korunu se srdcem. V tomto příkladu představují ruce přátelství, koruna je znamením věrnosti a srdce znamením lásky.
 5. Dívčí malá originální korunka.
  1. Naznačuje touhu dívky vyniknout ve společnosti, cítit se jako princezna a náležitě se představit.
Tetování koruna
Tetování koruna
Tetování koruna

Možnosti obrázků

Lidé, kteří si vybírají tetování s korunkou, jsou obvykle houževnatí, vždy dosahují svých cílů, vždy jdou za vítězstvím.

Koruna se obvykle zobrazuje ve zlatých tónech, ale protože neexistují žádná omezení, může být barva koruny jakákoli, jakou si klient přeje. Často je koruna doplněna vyobrazením květin, zvířat, nápisů nebo vlastního jména. Styl tetování může být také odlišný. To může být koruna provedena ve stylu akvarelu, nebo technika Dotwork. Mužské zobrazení koruny je mohutnější, nese v sobě určitou agresivitu, sílu a odvahu. V tomto případě je koruna zobrazena na rameni nebo na hrudi. Holky naopak dávají přednost malým obrázkům koruny. Při výběru místa pro tetování se obvykle dává přednost krku nebo zápěstí ruky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.