Kovboje

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kovboje?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kovbojem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Náčrt tetování kovboje

Nejzajímavějším příkladem práce ve sféře tetování je kovbojská skica.

Jeho význam si jistě hned dokážete představit, ale podívejme se na něj podrobněji.

Ve skutečnosti je kovboj muž, který žije na ranči, jak nám napovídá samotný přepis tohoto slova: "cow" a "boy". Původně tedy význam, který se do tohoto slova vkládal, znamenal něco úplně jiného. Rančer se staral o dobytek, pásl ho a staral se o jeho bezpečnost. Proto u sebe vždy nosil revolver nebo brokovnici, aby je ochránil před zvěří a zloději. Kovboj ovládal svou zbraň obratně, protože ve volném čase trénoval, aby v případě potřeby dokázal trefit v někoho i sám. Postupem času začali kovbojové mezi sebou soupeřit a předvádět své umění v zacházení s revolverem, což se nakonec vyvinulo v souboj, který se od pradávna promítá na velkém plátně.

Kovboj se stal symbolem wild-westu, ochráncem lidí a zvířat, dobyvatelem prérií a pouští. Byl mrštný, rychlý a vždy připravený zaútočit na nepřítele. V neustálém kontaktu se svými vrstevníky i bandity se kovboj z obyvatele ranče proměnil v hrozivého nepřítele pro každého, kdo se s ním na cestě setkal.

Tetování  kovboje
Tetování  kovboje
Tetování  kovboje

Význam kovbojského tetování

Stejný význam se přenesl i do tetování.

Umožňuje svému majiteli shromáždit veškerou sílu v pěst, zorganizovat se a stát se obráncem a hrozivým protivníkem. Je to odvaha, statečnost a hbitost v jedné osobě. Kovboj se stal symbolem strašlivé doby, kdy se člověk může dostat na ulici do potíží, z nichž se nedá vyváznout živý. Proto byli kovbojové silní a odvážní muži, kteří naháněli strach nepříteli.

Stejný význam má i kovbojský skeč. Je to v jistém smyslu statečnost, odpovědnost za rodinu a dobytek, ale také agrese skrytá pod chladným klidem. Muž s tímto tetováním nebude slovíčkařit, a to ani na zábavné akci. Rád zůstává ve stínu, pozoruje a analyzuje, co se děje. Váží každé slovo, které řekne, a neřekne nic zbytečného.

Další hodnotou je láska k westernům. Mnoho mužů, ale i žen, je fanoušky tohoto filmového žánru. Nemá velký význam, nemá hluboké a dlouhé věty a není známá krásnými milostnými příběhy. Jedná se o silný a temný děj, který nenechá žádného fanouška bez emocí. Pro tetování se používají tváře legendárních filmových herců, jako je Clint Eastwood, který je již dlouho idolem tohoto žánru. Obratnost, s jakou se vypořádával se svými protivníky, mu záviděli muži a těšily se z ní ženy. S klidným úsměvem se usmál na své protivníky a obratně vytáhl z pouzdra na boku revolver. Síla kterékoli z jeho postav vyvolává touhu nechat si udělat kovbojské tetování jen s obličejem.

Tetování  kovboje
Tetování  kovboje

Náčrt kovboje na těle

Nejzajímavější umělecká díla na těle mohou být provedena jak v realistickém, tak ve schematickém podání.

V závislosti na preferencích zákazníka můžete na obličej filmové postavy přidat revolver, a pokud je to Clint Eastwood, neobejdete se bez cigarety, sevřené v zubech. Pokud si zákazník nevybere portrét, ale siluetu kovboje, bude úspěšné zobrazit ho, jak chňapá po revolveru, nebo již se zbraní v ruce. Pozadí může tvořit nekonečná prérie,

koně, a pouštní kaktusy. Můžete také přidat salon a diváky čekající v pozadí na rozhodnutí souboje. Pokud si troufáte na celý obrázek, není od věci přidat i soupeře.

Kovboj může být také zobrazen na koni, jak cválá přes poušť a pronásleduje svého protivníka. Jeden z nejpamátnějších obrazů ve westernovém stylu představuje kovboje jedoucího na horách vstříc západu slunce. Zde můžete zvýraznit červenou a oranžovou barvu slunce a vše ostatní ponechat ve vybledlých odstínech.

Velikost díla se může lišit v závislosti na počtu prvků. Sami se můžete rozhodnout, zda si vyberete detaily práce a všechny aspekty budoucího tetování. Abyste si byli jisti maximální kvalitou výsledku, můžete se s námi poradit.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS