Tetování křídla - VeAn Czech
Křídla

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Křídla?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Křídly?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtky křídel

Oblast uměleckého tetování je plná nekonečného množství tetování.Různé styly, různé techniky a směry, každý si může vybrat obrázek, který se mu bude nejvíce líbit. Mezi množstvím populárních tetování jsou velmi žádané náčrtky zobrazující křídla. Často vyvstává otázka, co tento nositelný vzor znamená. Výklad náčrtu křídel je plný hlubokých, rozmanitých významů. Označení se může lišit podle barvy křídel a jejich tvaru.

Tetování křídla
Tetování křídla
Tetování křídla

Označení křídel v tetování

Skica křídel je jedním z nejoblíbenějších tetovacích návrhů.Historie tohoto obrazu sahá až do dob starověkého Egypta. Pak křídla znamenala velikost člověka a jeho moc. Zpravidla je takový obraz umístěn na zádech člověka, vypadá neuvěřitelně krásně a velkolepě.

Tetování křídel dnes jsou naplněny mírně odlišným označením, které křídla jsou vybrány pro náčrt hrají důležitou roli.

 • Tetovací skica ptačích křídel. Takový vzor na těle hovoří o kreativní povaze majiteletetování a jeho lásce ke svobodě. Jedno ptačí křídlo znamená touhu po rodině a příbuzných.
 • Obvykle je vedle křídla zobrazena fráze související s domem.
 • Křídla mohou také znamenat rychlost a dominanci.
 • Náčrt andělských křídel. Představují nevinnost a upřímnost. Často taková kresba můžedoplnit jméno drahé osoby. Pokud osoba, jejíž jméno je na tetování vyobrazeno, již nežije, znamená tetování světlou vzpomínku na zesnulého.
 • Srdce s křídly. Takové tetování hovoří o silném spojenectví důvěry s láskou.
 • Motýlí křídla představují bezbrannou duši.
 • Náčrt křídel s lebkou je znamením vítězství nad smrtí.
 • Křídla ve vahách označují neposlušnost a také ztělesňují velkou moc draka, jeho moc amoc.
 • Tetování křídel, ze kterých odlétá peříčka, hovoří o nespravedlivém rychlém běhu času.
 • Oříznutá křídla jsou znamením padlého anděla. Křídla spálená ohněm nesou stejnéoznačení.
 • Křídla v černé barvě nesou označení nebezpečí. Stejný výklad popisuje křídla netopýra.
Tetování křídla
Tetování křídla

Možnosti tetování

Křídla vypadají nejpůsobivější a nejkrásnější na objemných místech, může to být záda nebo hrudník.Navzdory tak velkému měřítku je tetování velmi žádané nejen mezi muži, ale také mezi zástupci slabší poloviny.

Pokud jde o mužskou část, tetování křídel je obvykle zobrazeno v jednobarevném schématu se symetrickým uspořádáním. U mužů jsou křídla nejčastěji umístěna na zádech nebo na samotných lopatkách.

Slabší pohlaví preferuje půvabná, malá křídla, která zdůrazňují krásné křivky těla. Barva křídel může být velmi odlišná. Tetování může být jednobarevné, nebo může hrát pestrými barvami. Motýlí křídla vypadají velmi pestře, vyrobené v jasných, sytých barvách.

Ženy jsou na tetování kreativnější. Na ženském těle mohou být křídla vyobrazena nejen na zádech, ale také nad / pod hrudníkem, na kotnících, zápěstích nebo na spodní části zad.

Křídla jsou obvykle vyobrazena v realistickém stylu, ale pokud si přejete, můžete si vybrat jiný preferovaný styl. Například křídla trash polka budou vypadat velkolepě, tento typ tetování je vhodnější pro lidi, kteří zpochybňují módní standardy. Ale křídla ve stylu akvarelu jsou vhodnější pro kreativní osobu. Ať už si pro tetování vyberete jakoukoli verzi křídel, v každém případě si vyberete neuvěřitelně krásnou ozdobu těla, na kterou je zaručena pozornost.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.