Tetování krokodýl - VeAn Czech
Krokodýl

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Krokodýla?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Krokodýlem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Krokodýlí tetovací skica

Další zástupce fauny, který je plný různých významů.Výběrem něčeho z významů tohoto tetování pro sebe najdete spolehlivého ochránce na svém těle. Zvažme význam podrobněji.

Krokodýl je známý dravec, klidný, neuspěchaný a trpělivý. Je to silný a krutý protivník, srovnatelný v síle, se kterou se jen málokdo vyrovná. Jeho oběti nemají čas uniknout ani se bránit, protože je nejčastěji zaskočí.

Toto zvíře je těžký zabiják, lovec, vítěz v mnoha soubojích. Krokodýl, maskovaný v jezeře nebo bažině, tiše a klidně čeká na nejvhodnější okamžik k zásahu. Mezi jemu podobnými vyniká obrovskou tlamou, kterou dokáže bez námahy okamžitě kousnout do své kořisti.

Tetování krokodýl
Tetování krokodýl
Tetování krokodýl

Význam tetování krokodýl

Vychytralost je vlastnost, která je pro tohoto dravce charakteristická.Představte si, jak hodiny čeká na správný okamžik, kdy oběť přijde k napajedlu, na hladině ukazuje jen část hlavy, ona se cíleně a neznatelně pohybuje ke kořisti. V jedné vteřině je útok a vítězství. Charakteristika tetování také nese takovou zprávu - mazanost v osobě se symbolem krokodýla bude přítomna tak či onak. Buďte připraveni na to, že vás tak popíšou, pokud je vaší volbou pro tetování krokodýl.

Náčrt krokodýla by se hodil i lidem, kteří mají neutuchající tlak, touhu dosáhnout cíle, všemi prostředky. Zaměřte se na svůj cíl, jeho dosažení bude hlavním charakterovým rysem člověka, který si pro sebe vybral tetování krokodýla. Také bývá lakonický. Jedná se o tichého člověka, který v žádném případě nepronese ani slovo navíc. To mu umožňuje pozorovat, co se děje ze strany, stejně jako krokodýl vyhlíží oběť.

Trpělivost je jednou z hlavních charakteristik jak samotného zvířete, tak tetování s jeho obrázkem. Proto bude náčrt krokodýla mluvit o osobě, která si ho vybrala, jako o trpělivém, pilném a klidném člověku. Bude pozorný, přemýšlivý a opatrný se závěry: pro pochopení bude pomalu analyzovat každý detail a stráví dostatek času.

Tetování krokodýl
Tetování krokodýl

Pro muže znamená krokodýl na těle nějaký druh agrese, dravosti, vzpurnosti a moci.

Všechny vlastnosti, nejživější a nejprimitivnější, charakteristické pro samotného vodního lovce, se přenesou do povahových vlastností člověka. Na základě legend válečníci používali kresby krokodýla, aby zastrašili nepřítele, protože bitva s ním mohla nejčastěji vést ke ztrátě. Proto se s ním nikdo nepokusil bojovat. Síla, vypočítavost a obratnost jsou také vlastní majiteli krokodýlího tetování.

Nákres krokodýla na ženském těle má přesně opačný význam. Toto je zosobnění mateřství, které chrání vaše dítě, chrání ho před problémy světa kolem něj. Také tetování vypovídá o moudrosti, vnitřní síle ženy, tvůrčí energii, která zaplavuje majitele tetování.

K tomuto predátorovi je také jen láska, což vysvětluje přítomnost tetování, stejně jako kreslené a filmové postavy. Může to být například krokodýl Gena nebo logo značky Lacoste.

Zde bude hodnota pouze v preferenci jednoho nebo druhého znaku.

Náčrt krokodýla a jeho umístění na těle

Tetování krokodýl
Tetování krokodýl
Tetování krokodýl

Podlouhlý tvar zvířete umožňuje rozvinout jeho obraz na paži nebo noze, zatímco ocas se může ovinout kolem zápěstí, aby byla práce objemnější.Tetování může být provedeno v monochromatickém režimu a také zdobeno postříkáním květin. Můžete například přidat červené oči, stejně jako přetečení ze zelené na hnědou na kůži zvířete.

Pro muže i ženy bude tetování dobrou volbou, navzdory rozdílu ve významu. I když význam tetování si vyberete vy a jen vy o něm budete vědět. Bude možné vyzvednout náčrt krokodýla, a to jak pomocí internetu, tak výběrem možnosti společně s pánem. Vždy rádi pomůžeme s nejúspěšnějším výběrem.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.