Tetování kulky - VeAn Czech
Kulka

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kulka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s kulkou.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování kulky

Návrhy tetování s kulkami jsou velmi žádané mezi muži a zejména mezi vojáky.

Tento motiv má vojenský charakter, je známkou vážnosti a přesnosti. Osoba, která si toto tetování vybere, je cílevědomá a zaměřená na svůj cíl. Takoví lidé si nejprve každý svůj čin promyslí, aby se vyvarovali chyb.

Kultura zdobení vlastního těla různými motivy má hluboké kořeny. Mocní Vikingové a Keltové si na svá těla malovali specifické výjevy, které fungovaly jako talisman. Za dob Petra Velikého zdobili svá těla tetováním i vojáci.

Tetování kulky
Tetování kulky
Tetování kulky

Historie tetování kulky

Zvyk zdobit svá těla mezi válečníky sahá až do doby před dvacátým stoletím.

Nejzářnějším příkladem jsou domorodci, kteří si ozdobili těla po úspěšné bitvě nebo úspěšném lovu. Pro nepřátele bylo zdobení těla varováním a pro ženy byl takto označen nejlepší samec.

Pokud jde o vojáky, motivy na těle mohou o člověku hodně prozradit. Například o jednotkách, ve kterých majitel tetování sloužil, jeho hodnosti a postavení. Taková tetování si vojáci nechávali dělat na památku svých vojsk a svých vojenských přátel.

Návrh kulky je mezi vojáky populární. Tento motiv ukazuje na zkušenosti majitele tetování v armádě a je známkou udatnosti, nebojácnosti a mužnosti. Kromě toho pro vojáka tetování kulky působí jako talisman, který chrání svého majitele před nepřátelskými útoky. Tetování kulky může také znamenat, že daná osoba zažila střelné zranění.

Tetování kulky
Tetování kulky

Interpretace kulky ve sféře tetování

Tetování kulky má několik významů.

  • Motiv kulky na těle může symbolizovat vzpomínku na bitvu, ve které se člověku podařilo přežít.
  • Památka na přátele, kteří zemřeli v bitvě.
  • Jako talisman se obrázek kulky se tetuje spolu s krevní skupinou nebo iniciály vojáka.
  • Návrh kulky nese symbol nebojácnosti a přímočarosti.
  • Kulka může znamenat i nezničitelného a cílevědomého člověka. Takový člověk vždy dokončí práci, kterou začne.
  • Motiv tetování kulky je znakem agresivity a spravedlnosti.Muži, kteří nejsou zapojeni do vojenské služby, si často vybírají toto tetování, aby ukázali svou přímočarost. Tetování ukazuje, že jeho majitel se nebojí překážek před svým cílem a podaří se mu dojít až do konce.

Tetování kulky
Tetování kulky
Tetování kulky

Význam pro ženy

Navzdory skutečnosti, že tetování s obrázkem kulky je vhodnější pro muže, zástupkyně něžného pohlaví také často volí tento design.

U žen může tetování nést vojenské téma, protože vojenskou službu můžou vykonávat i ony. Nejčastěji však motiv kulky na ženském těle ukazuje silné charakterové rysy majitelky tetování: odvahu, přímost a schopnost se za sebe postavit.

Tetování kulky
Tetování kulky
Varianty designu

Existuje mnoho různých variant, jak kulku zobrazit.

Kresba, která je velmi žádaná, není kulka samotná, ale její stopy na lidském těle, ze kterého teče krev. Tento typ tetování si vybírají extrémní lidé, kteří rádi přitahují pozornost a šokují své okolí.

Létící kulka je také velmi populární a je často zobrazována v komiksové kreslené podobě. V tomto případě může mít střela oči, ruce a nohy. Tento motiv preferují spíše muži s dobrým smyslem pro humor.

Velmi žádané jsou také obrázky kulky v ústech dívky, nebo obrázek kulky se zbraní, či celý zásobník s náboji. Provedení tetování může být velmi různorodé, hlavní věc je, že charakterizuje svého nositele jako cílevědomého, ​​spravedlivého a přímého člověka.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.