Tetování kytara: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Kytara

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Kytaru?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Kytarou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tatu načrtne kytaru

Dnes je oblast tetování velmi populární.Po mnoho let tetování překvapilo lidi svým počtem a rozmanitostí stylů, každý si může vybrat náčrt podle svého vkusu. Velmi oblíbené tetování jsou obrázky hudebních nástrojů, a zejména kytary. Často se toto tetování nachází na pažích, ramenou nebo hrudi hudebníků. Je extrémně vzácné vidět kytaru vyobrazenou na noze.

První asociace ke slovu „kytara“ jsou romantika, cestování, písně u táboráku, kreativita a nádherná hudba. Lidé spojení s hudbou si často vybírají tento konkrétní tetovací nástroj jako symbol kreativity a svobody. Tetování s kytarou může být provedeno v různých barvách, vše závisí na přání klienta. Někdo má rád černou a bílou, jiný preferuje světlé, šťavnaté barvy. Kytara je zobrazena jako kompletní nástroj, nebo jen některé jeho části. Kytara vypadá neuvěřitelně krásně na ženských zádech, zdůrazňující postavu majitele tetování. Na takovém obrázku zpravidla postava působí jako samotný tvar kytary a na zadní straně jsou zobrazeny pouze struny a otvor.

Tetování kytara
Tetování kytara
Tetování kytara

Kytarový zápis

Co přesně je označení tetování na kytaru?

Existuje několik variant, které jsou nejzákladnějšími významy kytarového tetování.

 1. Stvoření.
  1. Existuje názor, že když se naplníte obrazem kytary, kreativní múza bude vždys vámi. Mnoho hudebníků se tohoto označení drží a věří, že kresba na těle jim pomáhá dosáhnout úspěchu.
 2. Kytara je často spojena s tvrdou prací.
  1. Ovládnutí kytary totiž vyžaduje kolosální touhu,vytrvalost, trpělivost a práci.
 3. Romantika.
  1. Kytara je velmi často spojována s romantickými událostmi, oduševnělouhudbou kolem ohně, neuvěřitelnými dojmy.
 4. Znamení svobody.
  1. Lidé, kteří usilují o vzpouru, svobodu myšlení a jednání, často volíimage kytary. Zároveň je kytara často doplněna obrázkem křídel.
 5. Nervózní charakter.
  1. Toto označení nese obraz kytary s ohněm nebo v ohni. Dalšímoznačením tohoto obrázku je neuvěřitelná síla a energie, kterou vlastní majitel tetování.
 6. Stav harmonie.
  1. Dalším označením pro tetování na kytaru je pojem harmonie. Člověk je vdokonalé harmonii se světem a sám se sebou.
 7. Štěstí.
  1. Také obraz kytary je spojen s určitým talismanem, který přináší štěstí a štěstí doživota majitele tetování.
 8. Laskavost přírody.
  1. Obraz kytary často naznačuje, že člověk má laskavou, širokoupovahu. Nenechá vás v nesnázích a vždy pomůže.
Tetování kytara

Provedení tetování

Kytarové tetování má mnoho možností.Může to být buď samotný nástroj, nebo s různými doplňkovými prvky. Tetování s kytarou je často doplněno obrazem dívky, růže, poznámek, křídel, ohně nebo lebky. Význam tetování se může lišit v závislosti na celkovém vzhledu tetování. Například kytara s tóny naznačuje mimořádnou vášeň a lásku k hudbě. Tento obrázek lze často nalézt na těle rockových hudebníků nebo profesionálních kytaristů.

Kytara s hvězdami je talismanem štěstí a úspěchu. Také kytara je označení subtilní duše člověka, v takovém případě je obraz kytary vycpán do oblasti srdce. Tetování může být provedeno ve zcela odlišných barvách, vše závisí na přání klienta. Koneckonců, je jen na vás, který obrázek bude zdobit vaše tělo.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.