Tetování Labuť - VeAn Czech
Labuť

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Labuť?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Labuťí?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací skica labuť

Ptáci jsou jedni z nejkrásnějších tvorů, nápadní svou krásou a majestátností.Tetování labutě je obvykle vybráno jako projev touhy zachytit prvek vzduchu na sobě. Další hodnoty budou podrobněji popsány níže.

Jako většina ptáků, labutě symbolizují krásu, vznešenost, sny, vitalitu, radost.

Tetování s obrázkem labutě si často vybírají dívky, ale kluci také používají náčrt labutě k aplikaci na kůži. Vzhledem k rozmanitosti možností významů můžete najít ten, který vám vyhovuje.

Tetování Labuť
Tetování Labuť

Náčrt labutě a její význam

Labutí tetování nese symbol lásky a oddanosti, je to věrnost a čistota.Tento pták bude vhodnou volbou pro romantiky, básníky, spisovatele a umělce, jedním slovem pro všechny kreativní lidi. Pokud jde o legendy na podobné téma, od středověku panovalo přesvědčení, že po smrti se duše básníka promění v labuť.

Význam tohoto tetování je také dobrý, léčivý a dobrý: v keltské kultuře nesl tento pták právě takovou zprávu. Patřila k božstvům v tomto národě a v křesťanství symbolizovala Pannu Marii, odtud význam milosrdenství, laskavosti a čistoty. Pokud přidáte další prvky, můžete vytvořit určitý obraz tohoto krásného ptáka. Například se zlatými řetězy labuť jen zdůrazňuje keltskou verzi božstva. Pokud se jedná o dvě labutě, mluvíme o milencích, milovaných lidech, kteří cítí vzájemné emoce. Také zde bude výkladem věrnost, silné rodinné vazby.

Pokud je na náčrtu pouze jedna labuť, pak mluvíme o smutné události: nejčastěji je to vzpomínka na milovanou osobu, možná na neopětovanou lásku. Poslední tetování se také provádí se jménem milované osoby. Existuje variace tetování, kde je labuť vyrobena v bílé barvě, což zdůrazňuje její čistotu a čistotu. Černá labuť symbolizuje magický dar svého nositele. Zejména to může být dar předvídavosti od zákazníka.

Existuje i negativnější význam, kdy labuť symbolizuje smrt. proč tomu tak je? Je to proto, že existuje legenda, kde pták zpívá svou poslední píseň před smrtí. Tento výklad se však používá jen zřídka. Ve většině případů má labutí tetování lehkou a romantickou zaujatost.

Tetování Labuť
Tetování Labuť
Tetování Labuť

Komu se bude hodit skica labutě

Takový obraz si obvykle vybírají mladí lidé, jejichž věk odpovídá výšce pocitů a emocí.

Obrázek je použit k označení vaší lásky nebo zlomeného srdce. Pro dívky bude tetování příjemnou připomínkou vztahu a také vynikající ozdobou pokožky. Kluci si vybírají agresivnější možnosti tetování, i když zpráva bude stejná:

  • Zlomené srdce.
  • Smutek pro milovanou osobu.
  • Zamilovat se nebo zamilovat.V tomto případě můžete přidat některé dekorativní prvky, jako je flóra a fauna. Může to být listnatý les na pozadí ptáka, jezero, kde se nachází, květiny, slunce může být v pozadí. V každém případě jsou zde vhodnější světlé obrázky, které dílo doplní a zdůrazní. Pokud to považujeme za smutnější význam, existují příklady tetování s osamělými labutěmi na malém kousku země nebo vody, které naznačují osamělost.

Labuť se nejčastěji aplikuje na kůži plovoucí na vodě. Práce, kde se může vznášet, se ale nevylučuje, vše záleží jen na vašich preferencích.

Tetování Labuť
Tetování Labuť

Umístění tetování

Kde by bylo nejlepší místo pro umístění tetování s obrázkem tohoto krásného ptáka?Dívky si vybírají horní část hrudníku tak, aby byla práce znatelná. Pokud mluvíme o nenápadnější možnosti, v tomto případě je lepší načrtnout malou labuť a aplikovat ji na zápěstí. Chcete-li udělat tetování výhradně pro sebe, aniž byste jej vystavili ke kontrole, můžete si vybrat uzavřenou oblast, kde bude k dispozici pouze vám.

Pokud jde o chlapy, preferují ruce, zejména předloktí; také často lze takové práce aplikovat na trup, záda. Práce bude odvedena o něco brutálněji než v ženské verzi. Můžete si také vybrat absolutně jakékoli barvy, které ozdobí a tetování bude rozmanitější.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.