Tetování Lapač snů - VeAn Czech
Lapač snů

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Lapač snů?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Lapačem snů?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování lapače snů

Lapač snů k nám přišel z kultury indiánského lidu, konkrétně z kmene Anishinaabe, ve kterém byl poprvé vytvořen amulet s tímto názvem.

K vytvoření takového amuletu posloužila starověká legenda. Podle ní k dětem, které se právě narodily, přichází v noci pavouk, který chrání děti před zlými sny a zlými duchy tím, že kolem kolébky děťátka utká svou síť. Podle této legendy vyráběly mladé matky vlastníma rukama amulety pro své děti a zavěšovaly je nad hlavu postýlky. Amulet se skládá z dřevěného kruhu, uvnitř a kolem něj je vinuta nit (většinou vlněná), která svými vzory připomíná pavučinu. Ptačí peříčka jsou zpravidla připevněna k bokům a dnu amuletu, ve středu vazby sítě by měl být malý otvor, kterým pronikají dobré sny, zatímco negativní sny se zaplétají do vláken sítě a zmizí navždy s prvními slunečními paprsky.

Zvláštní význam mají také peříčka, která jsou na amuletu připevněna, představují vzduch a dech, který je nezbytný pro lidský život. Používalo se především peří orla a sovy. Orel v sobě nese odvahu a statečnost, sova je plná moudrosti. Pokud je třepotání peří patrné, znamená to, že člověk má dobrý, jasný sen. Často na obrázcích nebo na amuletech lapače snů můžete vidět kameny: jeden kámen interpretuje životní cestu člověka, čtyři kameny symbolizují světové strany (jih, západ, východ a sever).

Tetování Lapač snů
Tetování Lapač snů
Tetování Lapač snů

Lapač snů v tetování

Amulety lapače snů mají různé podoby, mohou to být klasické amulety, které se zavěšují na čelo postele, nebo jako přívěsky na klíče, přívěsky na krk nebo na náramek.

Mnoho lidí věří, že takový amulet je chrání před vším zlem, tuto věc je ale snadné ztratit, právě tetování lapače snů vás bude chránit navždy.

Tetování s tímto obrázkem může být velmi rozmanité, s přidáním mnoha prvků a barevných odstínů. Místo obvyklého kruhu můžete použít například podkovu, která je propletená pavučinovými vlákny, která majiteli tetování přitáhne štěstí. Také obraz lapače snů může být doplněn různými vzory, barvami, siluetami zvířat. Mnoho lidí dává přednost kombinaci tohoto obrázku se vzhledem sovy, vlka nebo medvěda, často najdete obrázky lapače, v jehož kruhu je otisk vlka nebo medvědí tlapy. Obraz lapače snů s hejnem ptáků, kteří odlétají, vypadá velmi krásně a tajemně.

Tetování Lapač snů
Tetování Lapač snů

Lidé si obvykle jako talisman vybírají tetování s obrázkem lapače snů a jeho síla vás chrání před mnoha věcmi: zlým okem, poškozením a negativní energií.

Také takové tetování dává majitelům příjemné a klidné sny. Dalším významem takového tetování je spojení s přírodou a respekt ke starým tradicím. Existuje názor, že aby takové tetování mělo více pozitivních sil, musí být umístěno blíže k hlavě (krku, předloktí). To však neznamená, že se nemůže vyobrazit na jiné části těla, protože hlavní věc je, že obraz je vždy s vámi. Takový obrázek na zádech vypadá velmi pěkně, tatér má možnost plně zprostředkovat plnou sílu amuletu, navíc lze do takové oblasti přidat další prvky (ptáci, obraz šelmy atd.) . Tetování na rameni, paži nebo krku vypadají neméně krásně. Vyobrazení lapače snů vypadá neuvěřitelně působivě na ženských bocích, zdůrazňující postavu vlajícím peřím.

Pokud chcete zkrášlit své tělo lapačem snů, nezáleží na tom, jakou bude mít barvu a jaké prvky jej doplní. Hlavní věc je, že se vám obrázek líbí, pak vás ochrání před vším negativním.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.