Tetování Lattering - VeAn Czech
Lattering

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Lettering

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Letteringem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování Lattering

Oblast uměleckého tetování se s každým dnem vyvíjí, tetování jsou velmi oblíbené mezi lidmi různého věku.

Jestliže dříve na obrázku bylo možné určit, ke kterému kmeni je člověk „připoután“, kdo je pro společnost a pro koho pracuje, dnes je tetování spíše jen způsob, jak se odlišit, demonstrovat svou individualitu.

Dnes je velmi snadné vystoupit z davu pomocí tetování, protože v oblasti tetování existuje mnoho stylů, každý si může vybrat tetování pro sebe „podle svého vkusu“. Jedním z nejoblíbenějších stylů, který je stejně oblíbený u chlapců i dívek, je styl Lattering.

Návrhy v tomto stylu jsou nápisy s jedinečnou kombinací abecedních znaků. Podrobněji toto tetování je vytvořeného pomocí různých písem. Toto tetování vypadá velmi zajímavě, atraktivně a neobvykle.

Tetování Lattering
Tetování Lattering

Nápisy - tetování pro
ženy nebo pro kluky?

Mnozí věří, že nápisy odkazují na ženské tetování, i když je to chybný názor.

Vzhledem k tomu, že existuje celá řada písem, vypadají nápisy velkolepě nejen na ženském, ale i na mužském těle. Ženy volí sofistikovanější, ladnější písma. Muži naopak preferují odvážnější, brutálnější skeče.

Tetování s nápisy je oblíbené i mezi známými osobnostmi. Známá hollywoodská herečka Angelina Jolie ozdobila své tělo mnoha různými nápisy, v různých jazycích, v různých fontech.

Také tetování v podobě nápisu se chlubí na zádech Jamese Hetfielda, zpěváka legendární kapely Metallica.

Tetování Lattering
Tetování Lattering
Tetování Lattering

Výběr frází pro tetování

Nejčastěji si při výběru fráze pro tetování člověk vezme oblíbenou frázi z básně, knihy,filmu nebo písně.

Při výběru fráze je důležité vybrat si nejen to, co zní krásně, ale také to, co má sémantickou zátěž, která je pro vás důležitá. V opačném případě bude tetování vypadat směšně.

Za zmínku také stojí, že je třeba dávat pozor na fráze v cizím jazyce: anglické, francouzské, čínské nebo japonské znaky. Nejprve si musíte zjistit přesný překlad fráze, abyste nevypadali hloupě. Je také žádoucí, aby překlad odpovídal významu, který chcete do tetování vložit.

Jednou z nejoblíbenějších frází jsou nápisy v latině. Často se například vyskytuje známá věta „Veni, vidi, vici“, což znamená „přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem“.

Po výběru fráze pro tetování je čas vybrat si pro ni styly. Pokud se sami nemůžete rozhodnout, které stylové interpretace budou vyhovovat nápisu, poraďte se s mistrem.

Tetování Lattering
Tetování Lattering

Jaká je výhoda
tetování ve stylu Lattering?

Hlavní výhodou tetování s nápisem je, že obraz vypadá velkolepě na jakékoli části těla.

Pro ni nemusíte vybírat zvláštní místo s ohledem na stavbu těla, hru svalů a tak dále.

V tomto stylu nejsou žádné okraje, v jedné frázi můžete kombinovat tolik písem, kolik chcete. V důsledku toho získáte jedinečné tetování, které bude originalní ozdobou pouze na vašem těle.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.