Tetování leguána - VeAn Czech
Ieguána

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Leguána?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Leguánem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-leguána

Leguán je úžasným obyvatelem tropických pralesů.


Leguáni obvykle žijí ve větvích stromů, mají vynikající koordinaci a flexibilitu, což usnadňuje pohyb z větve na větev, živí se rostlinami. Vzhled plazů je velmi neobvyklý, připomínající draka, pouze malé velikosti. Hřeben se nachází podél páteře plaza, která je poměrně vysoká, a v oblasti dolní čelisti visí hrdelní vak. Po celém těle jsou umístěny různé výrůstky, které harmonicky vypadají v kombinaci se šupinami různých barev.

Náčrty tetování Iguana jsou vybírány jak z důvodu sémantické zátěže, tak z estetické stránky. Obraz plaza může být vyroben v jakémkoli barevném poměru, kresba bude vždy vypadat přirozeně, protože tělo leguánů je pokryto duhovými šupinami. Takový obrázek přitáhne pozornost každého kolemjdoucího, protože vypadá velmi působivě. Tetování nenese jedno konkrétní označení, ale má několik zajímavých interpretací.

Návrhy tetování-leguána
Návrhy tetování-leguána
Návrhy tetování-leguána

Výklad různých národů

Od pradávna vzbuzoval plaz mezi různými národy zvláštní asociace.


V mnoha kulturách byl leguán znamením moudrosti, vyrovnanosti, obratnosti, mazanosti a klidu. Plaz je také ztělesněním odvahy a vytrvalosti. Při pohledu na chování plazů se některé národy od nich učí vyhýbat se konfliktním situacím a vyhýbat se porážce, být v případě potřeby statečnými válečníky.


  • Indiáni spojovali leguány s plodností.
  • Egypťané přisuzovali plazu význam úspěchu a moudrosti.
  • Řecko ctilo ještěrky, mezi těmito lidmi byl leguán symbolem obchodování.
  • Africké národy věřily, že leguán představuje diplomacii. Tento výklad je spojen se schopností ještěrky vyhýbat se bitvám.
  • V mytologii Slovanů vystupoval plaz jako patron hrdinů, který je varoval před nebezpečím.
  • V Římě se věřilo, že leguán je předzvěstí smrti. Ačkoli mnozí věří, že plaz je opakem, pomáhá vyhnout se takové smutné události.
Návrhy tetování-leguána

Význam v umění tetování

Předpokládá se, že tetování leguána přitahuje svému majiteli štěstí.


Často si takové tetování vybírají lidé, jejichž činnost souvisí s podnikáním.

Nesmrtelnost je další interpretace plaza. Toto označení leguána si spojují lidé, jejichž život je spojen s extrémními sporty. Ale toto poselství investují do tetování také lidé, jejichž životy jsou spojeny s rizikem.

Sexualita je výklad vhodnější pro ženskou polovinu. Obvykle si dívky pro tetování leguána vybírají spodní část zad, nohy nebo záda, čímž zdůrazňují pohyby svého těla a svou sexualitu. Barevná variace obrazu je různá: leguán může být vyroben v teplých barvách nebo to mohou být jasné velkolepé barvy.

Dalším významem plaza v tetovací sféře je vzpomínka na místa, kde žijí tito úžasní pangolini.

Návrhy tetování-leguána
Návrhy tetování-leguána
Návrhy tetování-leguána

Variace návrhu

Náčrtky leguánů lze vyrobit v široké škále barev, nejčastěji se však používají zelené odstíny s přídavkem červené nebo oranžové.


Jako styl se nejčastěji používá realismus nebo akvarel. V takových interpretacích stylu vypadají tetování nejpůsobivějí a nejjasnějí.

Při výběrů nejvhodnější oblasti na těle pro tetování, neměli byste se moc obtěžovat.Plaz bude vypadat skvěle kdekoli: záda, předloktí, hrudník, noha, břicho, spodní část zad a tak dále. Ale přesto tetování vypadá nejpůsobivější v poměrně velkém měřítku. Na objemných oblastech těla bude mistr schopen plně zprostředkovat krásu leguána a pozornost k vaší osobě bude zaručena.

Nebojte se být jasný a velkolepý, výběrem na tetování leguána zdobíte nejen své tělo, ale i svůj život.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.