Letadlo
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Návrhy tetování letadla

Jedním z atraktivních druhů tetování je design letadla.

Ve světě tetování se nedávno objevil motiv letadla. Tetování letadel si nechávali dělat piloti civilního letectví nebo vojenští piloti, čímž dávali najevo svůj respekt ke své profesi. Jedná se o jakýsi symbol lásky a oddanosti tomuto dopravnímu prostředku. Většina majitelů tetování tohoto typu sloužila u letectva, proto jejich kérky často obsahují další prvek – pěticípou hvězdu.

Později se tetování letadel stala dostupná pro každého a tatéři je často používají pro své návrhy. Tetovací motiv letadla je ideální pro lidi, kteří jsou spojeni s letectvím nebo prostě milují oblohu a obdivně pozorují letadla. Tetování letadla však nese hluboký význam a mnoho různých interpretací.

Návrhy tetování letadla
Návrhy tetování letadla
Návrhy tetování letadla

Charakteristika tetování letadla

Tetování letadla je populární nejen díky krásnému designu, ale i pro svůj hluboký význam a také možnost připsat tomuto motivu svůj vlastní smysl.

Základní interpretace tetování letadla:

 • Denní snění
 • Svoboda
 • Let
 • Cílevědomost
 • Touha po dobrodružství
 • Láska k nebiTetování letadla patří k mužským tetováním, protože tento symbol nejčastěji označuje daný typ profese, jedná se často o bývalé i současné piloty. Tetování letadla znamená svobodu a nezávislost. I když velmi často existují výjimky, protože i žena může být pilotkou nebo cestovatelkou. Pro ženské tetování letadla je charakteristický miniaturní design v tmavé barvě nebo v jednoduchých konturách.

Velmi často také najdeme na těle tetování papírového letadla. Tento motiv tetování hovoří o vaší lásce ke svobodě a touze usilovat o dosažení nových cílů. Majitel tetování papírového letadla symbolizuje všechny své promyšlené a příznivé životní cíle. Obecně platí, že tetování letadla je poměrně zajímavý a jedinečný symbol ideální pro snílky, kteří si sami tvoří svůj život bez strachu z pravidel a bez vnímání hranic.

Návrhy tetování letadla
Návrhy tetování letadla

Aplikace tetování na tělo

Pro tetování letadla existuje mnoho různých technik a tetovacích stylů.

Každý z nich je zajímavý a atraktivní svým vlastním způsobem, takže je na vás, který vyberete a rozhodnete, v jakém žánru bude motiv proveden. Nejoblíbenější styly tetování letadla: realismus, abstrakce, grafika a New School.

Tetování letadla se provádí v různých barvách. Černobílé tóny nejčastěji volí diskrétní lidé, barevnější verze tetování letadla je vhodná pro snílky a romantiky. Velmi důležitý je také výběr místa tetování letadla, záleží také na měřítku zvoleného tetování.

Návrhy tetování letadla
Návrhy tetování letadla
Návrhy tetování letadla

Nejoblíbenější umístění na těle pro tetování letadla jsou:

 • Ruce
 • Zápěstí
 • Nohy
 • Předloktí
 • RamenaTetování letadla může být harmonicky doplněno různými prvky. Navrhujeme motiv kokpitu, kormidla letadla, nebo zobrazení celého námětu z mnoha různých letadel, které zvýrazní vaši individualitu. Vše závisí na Vaší fantazii a preferencích. Můžete si vytvořit také svůj vlastní jedinečný návrh letadla, naši tatéři Vám s tím rádi pomohou.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS