Tetování lev - VeAn Czech
Lev

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Lva?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Lvem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování kreslí lev

Jak všichni víme, lev nese titul krále zvířat, zosobňuje odvahu, sílu, moc a hrdost.

Tetování lva je velmi oblíbené, nejčastěji mezi tvářemi silné poloviny. Ženy nejraději zdobí tělo podobiznou lvice, jejích mláďat nebo celé rodiny. V mytologiích různých národů byl obraz lva často popisován, v jejich příbězích působil jako symbol královské velikosti, mocné moci, vznešenosti, loajality, odvahy, spravedlnosti a harmonie.

Mezi Egypťany byla lvice zosobněním bohyně - trestající, symbol lva byl interpretován jako ochrana. Staří Římané spojovali lva s královskou hodností a vítězstvím nad smrtí a v mýtech se lev choval jako Herkulův atribut. V mýtech starých Řeků byli lvi často zapřaženi do vozů bohů a lvi doprovázeli i bohyni Artemis. V náboženských spisech křesťanů byl lev zmíněn ve spisech o apoštolu Markovi. Buddhisté věří, že lev je zosobněním moudrosti Buddhy, který chrání zákon, je symbolem odvahy, štěstí a štěstí.

Lidé islámu spojují lva jako svého strážce a ochránce před vším zlem. Židé poskytli lva jako symbol velké moci a síly. Číňané věří, že lev je ztělesněním odvahy a má velmi silnou energii.

Nezapomeňte také, že lev je jedním ze znamení zvěrokruhu, které charakterizuje mysl, sílu, aroganci a štědrost. Mnoho lidí, narozených v souhvězdí Lva, se raději nechá tetovat s jeho znamením.

Tetování lev
Tetování lev
Tetování lev

Co znamenají tetování lva?

Obraz lva je spojen s takovými vlastnostmi, jako je ochrana, moc, spravedlnost a šlechta, v zásadě tento obraz pro tetování vybírají muži, aby zdůraznili a ukázali všechny své mužské vlastnosti.Existuje mnoho tetování, které zobrazují lva, každé z nich má svůj zvláštní význam.

  • Lev, který je zobrazen vsedě, s klidným pohledem. Takový obraz hovoří o naprostédůvěře člověka a jeho síle, kterou může plně využít.
  • Lev během útoku - toto tetování říká, že se majitel může chránit, o své odvaze amužnosti.
  • Lví vrčení - obrázek znázorňující řvoucího lva říká, že jeho majitel je přátelský a klidný,ale neměli byste ho hněvat a provokovat, protože je schopen se bránit.
  • Lev v bitvě - takové tetování říká, že člověk je připraven začít bojovat za vše, co miluje,čemu věří a co si váží. Také lev v bitvě je interpretován jako odvaha, odvaha a odvaha.
  • Obraz lva s jiným zvířetem, které je slabší – naznačuje, že jeho majitel preferuje klid,harmonii a klid.
  • Lvice - obraz lvice zosobňuje mateřství a ochranu, stejně jako úspěch, nezávislost aodvahu.Souhvězdí Lva - obraz znamení zvěrokruhu hovoří o bystré mysli člověka, jeho síle,štědrosti a aroganci.

Tetování lev
Tetování lev

Kreslení obrázku

Také stojí za zvážení, na kterou část těla chcete aplikovat obrázek lva a v jaké podobě to bude (hlava zvířete, polovina lva nebo plnohodnotná silueta).Vzhledem k tomu, že lev je silné zvíře, které má neuvěřitelnou sílu, sílu a sebevědomí, je lepší aplikovat obrázek na slušnou plochu.

Například lví hlava bude vypadat dobře na rameni, lopatce nebo noze. Lev v celé své kráse bude na zádech vypadat velmi působivě. Místo kresby však také závisí na přání samotného klienta, neexistují žádná zvláštní omezení. Tetování s obrázkem lva může být provedeno v jakémkoli stylu a technice, s pomocí zkušeného tatéra vždy způsobí pouze obdiv a pozitivní zpětnou vazbu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.