Tetování Linework - VeAn Czech
Linework

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Linework?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Linework.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování ve stylu Linework

Postupem času se vše mění, oblast uměleckého tetování také nestojí na místě, neustále se vyvíjí a překvapuje své zákazníky neobvyklými novinkami.

Jednou z těchto inovací je styl zvaný linework. Navzdory své novosti si tento styl již získal mnoho fanoušků. Nepatří ani k mužské verzi tetování, ani k ženské verzi - jedná se o univerzální styl, který je stejně vhodný pro obě pohlaví. Úspěšně propojuje modernost s klasikou, která přitahuje pozornost svou originalitou a neobvyklým provedením různých obrazů.

Náčrtky ve stylů linework jsou neuvěřitelně populární, zejména mezi mladší generací. Linework - práce s čarami, to znamená, že každý obrázek je vytvořen výhradně pomocí čar, ale jsou možné i kombinace s jinými oblastmi tetovací koule. V posledně jmenované verzi vznikají ještě unikátnější a zajímavější díla. Khaiv Miklev je vynikající tetovací umělec. Jeho díla jsou plná černé barvy a geometrických tvarů, mnozí odborníci si jeho práci berou za příklad a vytvářejí vlastní kompozice.

Tetování Linework
Tetování Linework
Tetování Linework

Charakteristické rysy stylu

Skici ve stylu Linework mají speciální funkce, které jsou jedinečné pro tento styl:

  • Jasné, stručné linie;
  • Originalita kreseb;
  • Jasnost použitých čar;
  • Snadno rozlišitelný obraz;
  • Převaha abstraktního umění;
  • Kombinace linek;
  • Soulad se symetrií;
  • Harmonické provedení tvarů a velikostí;
  • Přítomnost jiných stylů;
  • Použití černé (zřídka červené) barvy;Obrovský výběr příběhu.Nejúčinnější kombinace linework s takovými technikami: etnické tetování, dotwork, blackwork, akvarel. Další prvky by měly plně vyjádřit význam obrazu. Například s přidáním polynéských ozdob se tetování stává pro svého majitele jakýmsi talismanem.

Důležité. Ve stylu linework by měly být čáry jasné a souvislé. V tomto stylu by neměla být přítomna asymetrie, stejně jako zkreslení čar. Kromě toho je důležité správně umístit čáry určité tloušťky, aby se obraz ukázal jako objemný.

Tetování Linework
Tetování Linework

Variace náčrtu

Návrhy ve stylu linework jsou skvělé pro sebevyjádření, mohou efektivně zdůraznit váš individuální styl.

Muži obvykle preferují tetování v tomto stylu zobrazující velká zvířata, jako je lev, medvěd nebo vlk. V oblastí tetování se přitom linework mísí s etnicitou či realismem, s jejich pomocí se kresba stává nejen originální, ale i jedinečnou. Pokud jde o ženskou polovinu, v tetování převládají obrázky květin a jiných rostlin, oblíbené jsou také obrázky zvířat. Nejčastěji se v ženské verzi kombinuje linie s akvarelem, taková unie vypadá velmi krásně, jasně a originálně.

Tetování Linework
Tetování Linework
Tetování Linework

Velmi působivě vypadají čárové tetování v avantgardním duchu.


Takový obrázek není vhodný pro každého, nejčastěji si je vybírají kreativní jedinci nebo lidé s nestandardním myšlením. Tento druh tetování nenese zvláštní sémantické poselství, ale slouží jako neobvyklá ozdoba těla.

Stýl Linework není jako jiné styly, vyznačuje se originalitou, nestandardním přístupem a originálními kombinacemi.Také byste neměli zapomínat, že tetování v tomto stylu vyžaduje zachování originality samotného směru, takže byste měli zodpovědně přistupovat k výběru místra. Pečlivě si prohlédněte jeho portfolio , a pokud jste přesvědčeni, že mistr bude schopen udělát tetování v požadovanem stylu , přejděte k výběru náčrtu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.