Tetování Loď: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Loď

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Loď?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Loďí?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování lodi

Čluny, lodě, škunery a galéry jsou běžným tetovacím designem.

Kdo si je vybírá? Různé významy vám umožňují vybrat si mnoho možností pro tetování. Zvažte dostupné interpretace.

Tetování Loď
Tetování Loď
Tetování Loď

Význam tetování lodi

Loď znázorněná na kůži klienta znamená lásku k dobrodružství a vzrušení, doprovází nositela všemi jeho zážitky.

Jde o člověka neposedného, který rád vyhledává zajímavé akce, cestuje a žije tak, aby bylo po každém prožitém dni na co vzpomínat. Loď může být umístěna na viditelném místě, aby demonstrovala tuto vášeň okolí. Tímto způsobem dáte najevo svou oblibu zajímavých tetování.

Loď znamená, že její nositel je romantický. Vždyť co může být romantičtějšího, než vyrazit spolu na vodu v malém člunu? Vzdálenost dvou lidí od celého světa bude zdůrazněna právě tetováním lodi. Samotné plavidlo lze umístit na vlny oceánu, které budou symbolizovat lásku a štěstí. Je samozřejmě možné tyto dva jedince, kteří spolu podniknou dalekou cestu, znázornit v samotném tetování.

Tetování Loď
Tetování Loď

Osamělá loď na moři naznačuje osamělost člověka, jeho odtržení od světa.


Návrh lodi s tímto výkladem je vhodný pro introverty a milovníky samoty. Ať už je zaplaví jakékoli vlny života, loď bude určena pro jednu osobu.

Loď představuje také svobodu. Umožňuje člověku vzdálit se od všeho světského a vydat se na cestu či na plavbu.

Loď nám pomáhá uniknout před problémy a hlukem města. Představte si odpočinek na klidné řece daleko od města a hluku. To člověku umožňuje vypořádat se se svými myšlenkami a činy. Svoboda od ostatních, od cizích názorů a vnucování problémů, to je krédo mnoha lidí, pro které by se takové tetování mimořádně hodilo.

Loď s sebou také nese změnu, kdy přecházíte z jednoho životního stylu do druhého a měníte úplně všechno. Loď je věrným společníkem každého člověka, který mění svůj život. Kromě toho také symbolizuje lehkost a sílu ducha.

Nestálost je další význam, který je spojen s tetováním lodi. Jelikož se loď sama na vodě trochu houpe, i sám člověk se v ní bude chovat podobně. Jde o reflexi, nerozhodnost a změnu v rozhodování. Osoba s tetováním lodi může být zasněná a přemýšlivá, nerozhodná a denně se měnící.

Tetování Loď
Tetování Loď
Tetování Loď

Posun vpřed je další význam.


Člun umožňuje, byť kymácející se, pohyb po vodní hladině nebo i v bouřce udržení rovnováhy na vodě. Pro cílevědomé a ctižádostivé lidi bude nejvhodnější právě tetování lodi. Tento plavební nástroj ukáže jak horlivost, tak nezdolnost člověka.

Loď jako tetování vyhovuje umělcům a básníkům, stejně jako snílkům, kteří investují do kreativity. Romantický směr jim dává sílu a inspiraci k pokroku ve všech tvůrčích chvílích. Jelikož je loď symbolem romantiky, její námět umělcům dokonale sedí.

Námořníci a lodníci jsou také kategorií lidí, kteří jsou klienty tetovacích salonů, kde poptávají tetování lodi. Na základě prožitých okamžiků si člověk chce uchovat všechny své myšlenky a vzpomínky jako připomínku na svá námořní dobrodružství a ztělesnit je v jednom tetování - lodi.

Tetování Loď
Tetování Loď

Nejlepší místo pro
umístění tetování lodi

Vzhledem k tomu, že loď je při pohledu shora často oválná a z profilu je její silueta protáhlá, bude tento tvar dobře fungovat na rukou a nohou.

To znamená, že můžete umístit tetování lodi na oblast ramen, předloktí až po ruku. Pokud jde o nohu, pak bude možné využít zónu až po kotník, stehno nebo holeň. Malé lodičky jsou aplikovány ve formě tetování na prstech, výsledek je jednoduchý a nenápadný, zajímavé bude ale jeho umístění.

Chlapci i dívky se do tohoto tetování stejně zamilovali, každý z nich má své vlastní důvody: pro dívky je to častěji romantika a svoboda, zatímco kluci volí osamělost a pohyb vpřed. Samotná loď se může lišit v závislosti na náčrtu a stylu tetování, ale význam do ní vložený bude záviset pouze na zákazníkovi. Velikost a barevný obsah díla bude obraz pouze doplňovat, nikterak nemění podstatu ani význam díla.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.