Tetování loutkář - VeAn Czech
Loutkář

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Loutkáře?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Loutkářem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování skici loutkář

Loutky již od pradávna vzbuzovaly v lidech zájem a zároveň pocit obav.Věřilo se, že tyto panenky mohou být spojeny s lidmi. Při pohledu na obraz loutkáře s loutkou nebo na loutku samotnou mají lidé různé emoce. Někteří se bojí být řízenou loutkou, jiní chtějí být na místě loutkáře. Tím, že si na své tělo aplikuje obraz loutkáře, nebo loutku samotnou ve vláknech, může o sobě hodně prozradit. Existují tři hlavní oblasti tetování loutkářů:

 • Obrázek loutkáře;
 • Obraz loutky;
 • Obrázek loutkářovy ruky, která pevně drží provázky.Pro tetování lze zvolit různé barevné poměry, ale tetování loutkářů jsou stále tajemnější, vyrobené v černé a bílé barvě. Zástupci mužského pohlaví zpravidla dávají přednost aplikaci obrazu loutkáře nebo loutky na své tělo. Ženy ale mohou zvolit podobný obrázek i pro tetování, ve kterém je panenka v hlavní roli.

Tetování loutkář
Tetování loutkář
Tetování loutkář

Výklad tetování loutkáře

Označení tetování loutkáře je docela předvídatelné.Obraz loutkáře zpravidla demonstruje touhu člověka být manažerem, podřídit každého jeho vlivu, vytvořit prostředí, které je pro něj výhodné. Obraz může o člověku, jeho charakteru vypovědět hodně. Za zmínku také stojí, že na označení mají vliv i takové detaily, jako je tvář loutkáře, respektive jeho výraz; póza, ve které je panenka zobrazena; síla nití a také jejich počet.

 1. Moudrý výraz loutkáře, vyjadřující klid.
  1. Takový obraz znamená spravedlnost, moudrost. Říká, že majitel je velmi hodný mentor, který předpovídá události a je schopen kvalitně řešit problémy. Stejné označení má i tetování s vyobrazením silné mužské ruky držící panenku za nitky.
 2. Zlý loutkář, nebo skrývání tváře za zády.
  1. Obrázek naznačuje, že majitel tohoto tetování je dobrým spojencem, ale je lepší, aby se nestal jeho nepřítelem.
 3. Zlomená, zbitá, nešťastná panenka.
  1. Obrázek naznačuje, že jeho majitel má velmi silné vlastnosti, je připraven jít ke svému cíli jakýmkoli způsobem, i když je vyžadována krutost.
 4. Loutkář nad loutkou zapletenou do vláken.
  1. Častý obraz mezi adolescenty, kteří jsou pod vlivem svých rodičů a sní o tom, že se vymaní z pout. Takový obraz znamená, že se člověk nemůže rozhodovat sám, ale je pod vlivem ostatních.
 5. Panenka s nůžkami.
  1. Často na takovém obrázku jsou řezané nitě. Obrázek naznačuje, že se člověk snaží vymanit se z pout.
Tetování loutkář
Tetování loutkář

Můžete si všimnout, že zcela zřejmé označení loutkáře se může lišit od dalších detailů obrázku.

Tetování loutkářů je poměrně žádané, většinou se tak lidé projevují. Pomocí takového obrazu může člověk prokázat své charakterové vlastnosti, svůj vnitřní svět nebo své touhy.

Nejčastěji si tetování s loutkářem vybírají mimořádné osobnosti, které rády filozofují nad životem. Obraz loutkáře zdůrazňuje individualitu člověka, jeho přednosti. Důležité ale také je, že do svého tetování bude investovat i samotný člověk. Pro mnohé tetování loutkáře nenese žádné zvláštní interpretace, ale je velkolepou ozdobou těla. Takové tetování bude vždy přitahovat oči ostatních, kteří se budou zajímat o význam obrázku.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.