Tetování mašle: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Luk

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Mašli?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Mašlí?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování skici luk

Existuje široká škála tetování, pro různé chutě, v různých stylech a barvách.

Tetování lze podmíněně rozdělit do tří kategorií: mužské, vzájemné a ženské. Mužské tetování jsou plné silnějších prvků a agresivnějších odstínů, které vypovídají o odvaze, síle, schopnosti chránit a tak dále. Pokud jde o obecné tetování, jedná se o obrázky, které budou vypadat stejně dobře na mužích a na slabší polovině. Dámské tetování se vyznačují jemností, jasem, milostí a sexualitou. Například obraz luku na muži bude vypadat velmi směšně, ale na ženském těle je velmi jemný a dokonce velkolepý.

Tato tetování nesou informace o ženskosti, sexualitě, glamour a pozitivní, v závislosti na velikosti luku a jeho barevné schéma.

tetování mašle

Různé luky

Obraz luků může být velmi odlišný, protože jejich počet je poměrně velký a často se vyskytuje v každodenním životě.Může to být obvazy na kytice, dárkové balení. Existuje mnoho dekorací ve tvaru mašle (brož, náušnice, přívěsky atd.), často mašlička zdobí oblečení, boty, kabelku, cokoliv. Zároveň je jeho hlavní rolí dávat krásu, dělat obyčejné věci slavnostní, elegantnější a originálnější. Stejný význam luku v oblasti uměleckého tetování. Tetování s lukem přitahuje svou jednoduchostí a mimořádnou krásou, zdobí ženské tělo, vypadá velmi originálně. Podle popularity jsou tetování s lukem ve stejné kategorii jako obrázky květin, srdcí, hvězd a motýlů. Jako tetování jsou obrázky luku docela jasným, volným a krásným symbolem, který vypadá skvěle sám o sobě as dalšími prvky. Luk v tetování může být proveden v různých tvarech, v jakýchkoli barvách, v různých velikostech a na různých částech těla. Tato kresba na ženském těle především vypovídá o něze a kráse a zároveň dodává svému majiteli poznámku o sexualitě.

Stejně dobře je tetování s lukem vhodné pro skromné dívky, protože obrázek absolutně nenese negativní, ale pouze pozitivní označení. Tetování lze navíc udělat malé, aby se v případě potřeby dalo snadno skrýt před zvědavýma očima. Nejčastěji dívky dávají přednost vyplnění takového vzoru na zápěstí, kotníky, chodidla, břicho, pod nebo na straně hrudníku. Velmi originálně vypadá také úhledná mašle na zadní straně krku. Obvykle se jako doplněk používá obraz luku nebo se bere jako základ tetování, takže se obraz stává jasnějším a barevnějším.

tetování mašle
tetování mašle
tetování mašle

Obrazové rozdíly

Luk nebo jeho obraz zpravidla v člověku vyvolává radostné emoce, protože všichni jsme zvyklí na to, že luky jsou spojeny se svátky.

Lidé, kteří preferují tetování s mašlí, jsou nejčastěji laskaví, pozitivní, dívají se na svět s pozitivním přístupem. Jsou to velmi bystří lidé, vyzařující pozitivitu, radost a zábavu. Obvykle dívky samy dávají tetování svůj zvláštní význam, může to být vzpomínka na zábavné okamžiky nebo na důležitou událost. Obrázky zvláštního data osoby, které zdobí roztomilá mašle, vypadají velmi originálně. Při aplikaci obrázku mašle na tělo neexistují žádná konkrétní omezení, každý si může vybrat místo pro obrázek a jeho barevný poměr. Luk vypadá velmi pestře v jasných, pestrých barvách, luky vyrobené v černých barvách vypadají neméně působivě a okouzlující. Zvláště skvěle vypadá prolamovaná mašle, která zdobí dívčí zápěstí, hruď nebo krk.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.