Tetování maják - VeAn Czech
Maják

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Maják?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Majákem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-maják

Jedním z nejnutnějších a nejvýznamnějších vynálezů, které jsou na moři potřeba, jsou majáky.

Ukazují námořníkovi cestu, která mu umožňuje vrátit se domů. Význam tetování majáku bude diskutován v článku.

S příchodem námořních vozidel, kdy i první lodě dobývaly vzdálené neznámé země, lidé přemýšleli o orientačních bodech, aby zemi rychleji našli. Vzhledem k tomu, že výpočtem vašich souřadnic z hvězd a prohlížením map bylo možné sestavit trasu, ale v mnoha případech nebylo možné zjistit přesnou polohu. Vynález majáku pomohl tento problém vyřešit poměrně rychle. Voni pomáhali pochopit, že země je poblíž, že vzdálenost k ní odpovídá známým údajům.

Majáky se od té doby staly nejlepšími znamení a orientačními body pro námořníky. První z nich nebyly podobné moderním majákům, jejich světlo generovala petrolejka, reflektory byly také mnohem horší. Nyní se jedná o elektronické systémy řízené složitými algoritmy, které poskytují námořníkovi potřebné informace. Ale stejně jako tehdy, za starých časů, tak i nyní má maják jediný účel – označit místo.

Tetování maják
Tetování maják
Tetování maják

Význam tetování majáku

Význam tetování majáku je ukazatel, mezník na světě.

To naznačuje, že maják sám o sobě symbolizuje možnost porozumění umístění sebe sama ve světě, v práci, v rodině a tak dále. To může mluvit o sebeuvědomění, o pochopení vlastního významu. Člověk s průvodcem bude vždy znát cestu domů.Maják také vyjadřuje smutek, který může souviset s dlouhou nepřítomností v rodných zemích, daleko od krbu, který je srdci drahý, ale naznačuje možnost návratu. Člověk s takovým tetováním, i když je sto kilometrů od domova, si vždy vzpomene na své příbuzné a přátele. Často se takové tetování nachází na kůži námořníka nebo cestovatele a po dlouhou dobu zůstává v dosud neznámém světě.

Tetování maják
Tetování maják

Maják je součástí mořského světa, proto může mít výhradně estetický význam: jedná se o ozdobu, která bude vhodná pro lodní dělníky, doplní jejich image. Stylové tetování pomůže učinit váš vzhled zajímavějším.

Stejně jako světlo v okně osamělého domu symbolizuje maják osamělost. Dříve žili pracovníci majáku samotářský život, užívali si jednoduchosti života a hladké hladiny vody. Už léta neviděli zemi, kromě oblasti, která byla vyhrazena pro maják. Mohli tam žít s celými rodinami, ale přesto mnozí dali přednost samotě před rodinou. Blízkost od celého světa, odstup, vhodné pro introverty - to je sémantická zátěž práce.

Tetování maják
Tetování maják
Tetování maják

Návrh majáku a jeho umístění

Maják má podlouhlý tvar, takže je vhodné umístit na ruce a nohu.

Může to být holeň, kde lze práci doplnit o kousek země, moře, loď poblíž, kameny, ryby a další mořské obyvatele. Na boku bude trochu více místa a zde můžete ukázat obrázek bouře a lodi, která hledá cestu domů. Už jen maják na tetování naznačí jeho podstatu: pomoc při hledání a orientaci v nekonečných vodách moře nebo oceánu.Na zádech, kde je častější tetování mužů, může dílo zabrat většinu plochy, pokud doplníte kompozici s lodí, která se zřítila poblíž majáku, kde budou úlomky a části lodi rozházené na břehu .

Tetování maják
Tetování maják

Maják na ženách a mužích

Obě pohlaví milují tetování majáka stejně.

Pro chlapy je to samota, která je provází v každodenním životě. Ženy daly před takové tetování jiný význam: toto je návrat domů, do pohodlí, čekání na milovaného člověka, touha po něm. Jakákoli oblast na těle, ať už je to ruka nebo noha, bude vhodná pro aplikaci tohoto tetování.

Barevný rozsah lze vybrat podle vašeho uvážení přidáním skvrn odstínů, abyste získali větší objem obrazu. Samotný maják může být zobrazen jako tmavý se světlem lampy nebo se loď může také ztratit ve vlnách, osvětlena pouze měsícem. Odlesky na mořské hladině budou také vhodné. Kromě toho může být maják také bez světla, což naznačuje, že na břehu nikdo jiný nečeká.

Interpretaci a význam tetování majáku si můžete vybrat podle svého uvážení a my vám pomůžeme s vytvořením náčrtu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.