Tetování Mák - VeAn Czech
Mák

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Mák?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Mákem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování máku

Disciplína uměleckého tetování je nám známá již od starověku.

Národy celého světa aplikovaly na svá těla různé obrázky, symboly, ozdoby, které měly svůj zvláštní význam. Některé obrazy fungovaly jako strážce nebo talisman. Jiné přitahovaly ke svému majiteli úspěch a bohatství. Samostatné obrázky demonstrovaly pozici člověka, mohly hodně říct o životě majitele tetování. Dnes je oblast uměleckého tetování stále oblíbená, navíc se v ní postupem času objevilo mnoho novinek. Černá a bílá tetování jsou stále velmi žádaná, ale spolu s nimi existuje mnoho barevných barevných obrázků. Objevilo se velké množství tetovacích stylů a technik, tatéři se neustále vyvíjejí a překvapují své klienty svou fantazií. Stále populární jsou obrázky zvířat, ptáků a různých rostlin, jednou z nichž je mák. Tetování zobrazující tuto barevnou jasnou květinu má hluboký význam a popisuje osobnost svého majitele.

Tetování Mák
Tetování Mák
Tetování Mák

Interpretace tetování

Bývaly doby, kdy bylo tetování máku považováno výhradně za ženské, protože muži si tento obrázek pro tetování vybrali velmi zřídka.

Za zmínku ale stojí to, že tetování máku má takovou interpretaci, která vyhovuje oběma pohlavím.

 • Obraz vlčího máku je u mužů spojen s klidem a samotou. Lehké, chvějící se okvětní plátky s dlouhou půvabnou stopkou. Tento obraz plně odhaluje povahu člověka. Muži s tímto tetováním většinou nemají rádi hlučné společnosti, raději tráví volný čas v klidu a pohodlí. Takoví lidé kolem sebe vytvářejí zvláštní atmosféru pohodlí a klidu, ve které bude i sám s nimi pohodlný a vůbec se nebude nudit.
 • Samotný obrázek vlčího máku. Mylný názor, že osamělý květ máku znamená osamělost a ne vzájemné city. Obraz červeného, ​​světlého máku má výklad čisté, světlé vzájemné lásky, vřelých pocitů, štěstí a harmonie ve vztazích. Tyto obrazy jsou plné čisté energie, která uchovává romantický vztah páru a jejich silnou lásku.
 • Mnozí spojují tetování máku s odvahou, věří se, že takový obraz zdůrazňuje udatnost člověka, jeho sílu a odvahu.
 • Dalším výkladem máku je věčné mládí a láska. Předpokládá se, že obraz máku přitahuje svému nositeli sílu, lásku a štěstí a chrání jeho vztah s jeho polovičkou.
 • Barevné odstíny máku na ženském těle zdůrazňují půvab majitelky a její přitažlivost, křehkost a něhu. Ženský obraz máku má interpretaci krásy, věčného mládí, relaxace a harmonie.
 • Obrázek vlčího máku na těle ženy naznačuje její plodnost.
 • Mnozí věří, že mák je schopen chránit člověka před zlýma očima a jazyky, tetování vlčího máku pro ně slouží jako talisman ze všeho špatného.
Tetování Mák
Tetování Mák

Provedení tetování vlčího máku

Mák může být zobrazen jak samostatně, tak ve větším množství. Obrázek může obsahovat další prvky, například:

 • Nápisy;
 • Ostatní květiny;
 • Ptáky;
 • Motýly;
 • Berušku a tak dále.Tetování se aplikuje na jakoukoli část těla, dle přání klienta. Zkušený tatér vám řekne, kde a jaký obrázek bude vypadat působivěji. Mák v přírodních barvách vypadá velmi krásně a realisticky, ale pro ty, kteří rádi experimentují, může být obraz zředěn jinými tóny. V každém případě bude tetování vlčího máku vypadat originálně a přitahovat pozornost.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.